Hirdetés

Aktív témák

  • Turbomann

    tag

    válasz shadowofthe #40867 üzenetére

    Te az én emberem vagy:

    Nagy új nem akadály, mert az iphone nak van egy 3GS ez ár körüli, de javaslom a I4-et.
    Kijelző egykezes és nagyon használható kis rendszer. JB vel akár testre szabható. olcsó app és app vadászatott is lekött engem. Nem kell milliókat költeni és minden eg van már hozzá. A zene téren nagyon jó hangchippel renelkezik egy fülessel meg spéklve tuti vétel is egyben. Supportben a leg erősebb, mert 3GS Már most 3 évnél öregebb, de még támogatva van. A retina szép éles képet ad élet hű szinmélység IPS pannel. Habár amoled se rossz, de ezt te döntsd el melyik tetszik. Viszont Iphone ajánlok neked a menü gördülékenységben már verhetetlen és Best Buy kategoria is egyben.

    Fortsjo

    Vigyázz, mert nem a többség számít! Amit írt az többnyire hátérkép és csengőhangok a másik fele meg használhatatlan is. Szóval minőségi appokban nem nagyon duskál és többnyire több a free is. Remélem tudtam segíteni.:)

    premete Én a pontosabb érintést értettem.:) Akár Ipad 2 is melegen ajánlom. Ha tényleg olyat akar.:) 40871

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák