Hirdetés

Aktív témák

  • Turbomann

    tag

    válasz #40993792 #40859 üzenetére

    Én a top akárhányban volt leírásban írták többen, hogy vigyázat virusos.

    A mokolgatás te vélményedet tükrözi, de sokan szeretnék csak használni. A soft belenyulás meg több hiba lehetőséget ad. Véletlen hiba és tönkre ment a készülék! Nekem így ment tönkre 2 is. Mondták balfék vagyok, mert letöröltem a system particiót. Mikor vissza kaptam megint direkt letöröltem és csoda, hogy seus al most vissza tudtam tenni, de elötte ez nem ment. A lényeg ugyan úgy vágtam haza, de a második nem sikerült. A másik dolog a rendszer vissza tétele, mely a iphone elönye, hogy hülye biztos backupja van. Igaz itt is érteni kell hozzá, de droidon lépésről lépésre és root szükséges ez. Ki mi tetszik, de a memória MB re értettem.:)

    DS39

    Ez így igaz. Apple már html 5 ön dolgozik, hát ha ez jobb lesz. A flash steve nem támogatta, hogy legyen benne iphoneban, de az idő neki dolgozott, mert a saját fejlesztőik is beismerték ezt a tényt. A html 5 még gyerek ciőben van és állítolag azt lehet optimalizálni is. A vide iphonon is csak skynettel(asszem) lehet asszem elő csalogatni, de akadás mentesen. Igaz nem mindegyiket, de van.:)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák