Hirdetés

Aktív témák

  • tisztaszesz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Meglévő Nokia n73-as készülékem szeretném a következő hetekben lecserélni. Már eléggé ütött-kopott, sokatkapott jószág (februárban lenne asszem 4 éves), így most nyugdíjba küldöm.

    Fontos lenne a multimédia(zene főleg, de filmet is sasolnék rajta - lehetőleg kókuszhópusz nélkül vigye az xvidet-et), valamilyen böngésző, ha lehet fless támogatással, navigáció, wifi. Sokat smseznék és íméleznék is rajta, szóval ha lenne benne gmail, live kliens(vagy szinkronizáló, ami letölti nekem a t-online-os, gmail stb emailjeimet) annak is örülnék :)
    A lényeg az lenne hogy ne kelljen sokat sz*rakodnom a beállításokkal, ahogy megvan a cucc, már tudjam is használni.

    Eddig csak iphone és xperia x10 volt a kezemben, de valahogy egyik készülék sem nyűgözött le annyira (az x10nek pl még a menüje is szaggatott). Mivel eddig szimbiant használtam, mindegyik op. teljesen új lenne a számomra, ezért kérem a ti segítségeteket.

    Az ár igazából mindegy, csak tartalmazza ezeket a funkciókat!

    [ Szerkesztve ]

    Milyen memóriád van ? Az egyiket a Bluefish-ben vettem, a másik meg Kingmax - Th3G4rd3nR ****A tisztaszesz elfogyott****

Aktív témák