Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pocy001

    újonc

    Remélem akad itt valaki aki jártas a védett zóna és a zárt környezet működése terén, bár még abban sem vagyok biztos hogy alkalmas-e valameik a problémám megoldására.
    Adott egy online FPS. Adott egy .ini a játék fájljai közt (asszem ini de a notepad++ kezeli) amibe bele lehet szerkeszteni a log-in hez szükséges jelszót. Ez azt eredményezi, hogy a játék induláskor nem kér semmi féle azonosítót, és gyakorlatilag megszűnik a várakozási idő a syncing accountra.
    Igen ám, de mégiscsak egy védtelen fájlról van szó ugyebár, és gyakorlatilag tálcán kínálja az ember az accountját. Ráadásul ez a módszer széles ismeretségnek örvend az adott játék felhasználóinak körében.

    Meg lehet-e oldani az adott fájl védelmét oly módon, hogy a játék továbbra is probléma mentesen írhatja és olvashatja a delikvenst?
    Milyen irányban keressek erre alkalmas szoftvert?

    spoiler: tudom jól, hogy most sokan azt gondolják: "ne írd bele a jelszavad egy ini-be"
    jelenleg nincs is benne, de nekem nagy örömet okozna ha sikerülne megoldást találnom a problémára, és rajtam kívül sok magyar játékos is biztos örülne neki :)

Új hozzászólás Aktív témák