Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Fire/SOUL/CD #71928 üzenetére

    Nem akarok nagyon feltartani senkit ott, de megmutatom szivesen: [link]
    körülbelül ugyanazokat fogja és ugyanazokra ugrik, hang kiséretében a jobb alsó sarokban jelzi, hogy blokkolta vagy engedte.
    Ez általában a film megnyitását megelőzően történik, van amikor már a megosztót is zárja...szóval nem carozik.

    De nagyon elégedett vagyok vele, a teljes rendszervizsgálat talált ilyen kis vackokat, amit az F-secure nem, szóval marad, bejön.
    És ahogy irták is, igen tök jó, hogy fogja csak nem muszály, hogy jelezze, fennt van az i frissités, a hozzászólásomban ottvan a linkelt kép kivan kapcsolva minden, ellenőriztem, továbbra is kivan lőve a jelzés, mégis sípol, nem tragédia, csak picit zavaró.

    Egyébként települt vpn, leszedtem, meg beépült a chrome-ba egy bővítmény, azt lekapcsoltam teszt erejéig, de nem ő jelzi, hanam maga a virusirtó.
    #71927Pano-pontosan :K
    #71931Plag-köszönöm a fáradozást, hogy megnézted, leellenőríztem, de nincs változás, legalább tudom, hogy ébren őrködik. ;]
    #71932Semplar- mint amikor a srác mondja, hogy hát a csaj egy darab fa volt, nem tudtam megtenni, mire a másik...hát nem vagyunk egyformák. :DDD Nekem jó ha csendben teszi a dolgát én azt szeretem, ne zaklasson, arra ott az asszony. :U

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák