Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz milan26 #67291 üzenetére

    Nekem azért nem furcsa, mert valahol tükrözi azt, hogy a nagy nevű cégek is el vannak laposodva. Mindegyik esetében megy a marketing rizsa, és közben nem érezni náluk, hogy olyan oltári nagy fejlesztéseket tennének azért, hogy védjenek.
    Azt kell mondjam, hogy teljesen mindegy, hogy ki mit használ és melyik termék mellé teszi le a voksát. Tévedés azt hinni, hogy a Kaspersky, Bitdefender, stb., vagy bármelyik másik cég jobban fog védeni a másiknál! Ez egy hamis biztonságérzet!!!
    Mindenki használja azt, ami a legjobban fekszik neki!
    Az én véleményem az hogy:
    1.: Ne terhelje, ne fogja a gépet és ne bugvadászat és problémák sorozata legyen, meg idegeskedés a használatából.
    2.: Ha már fizetős terméket akar venni az ember, akkor olyan céget "támogasson" a pénzével aki ha szar van a palacsintában, akkor nem hagyja ott. Ezt eddig én egy cégről tudom elmondani: Emsisoft!! Kis cég, de hatékony és user központú. Az ember azt gondolná, hogy minél nagyobb egy cég annál nagyobb az erőforrásuk arra, hogy támogatást és főleg megfelelő támogatást adjanak. Hát, lof@szt. Például az általam szeretett Kaspersky supportja egy ócska szar. Több helyen is írják. Pl. Malwaretips, stb.
    De említhetek mást is.

    Nyilván amit leírtam azt nem a fenti cikk alapján írtam, hanem általánosságban.

Új hozzászólás Aktív témák