Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz SityiSXT #51993 üzenetére

    A felső Adguard nélkül az alsó adguarddal.
    Az általad is nézett oldalon. Szerény nyomott véleményem szerint ez is olyan eset lesz mint az AV-k esetében, hogy ugyanaz a védelmi program különböző gépeken és konfigokon teljesen másképp működik.
    Szerény egyáltalán nem megalapozott és balga véleményem szerint a Ping időt nem csak az Adguard basztatja, ha bár jól látszik,. hogy az Adguard használatával növekszik a ping idő, és csökkenhet a net sebesség is, de nagyban befolyásolhatja az is , hogy mely szolgáltatónál milyen kiépítésű hálózaton mérik az emberek.
    Mivel nem értek hozzá ezért csak feltételezem azzal a sületlen balga eszemmel, hogy nem teljesen mindegy az
    hogy Telekom hálózat vagy digi, vagy PR-Telekom vagy bármi és, hogy azon belül pedig adsl2 sima kábelnet, vagy üvegszálas digitális technológia amit használ az user. Ha meg valaki még a régi műholdas netet használja átjátszókon keresztül az meg pláne megint egy másik kávéház.
    Ezt még le szerettem volna írni.
    Plusz annyi, hogy eltávolítottam az Adguardot és ugyanígy lemértem a net sebességet ugyanitt

    Azt most ezek után gondolkodjak azon, hogy leveszem vagy visszarakom ? Mert úgy néz ki, hogy Nálam Adguard nélkül a duplájára nött a ping.
    Szóval kár ezen lovagolnom azt hiszem , mert csak belebolondul az ember a sok hülyeségeb :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák