Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salaud

    aktív tag

    válasz Szellem. #50114 üzenetére

    Annyit mondanék neked erre a laptopos kérdésre, hogy a családban két HP "prémium" laptop van, egy Hp Probook és egy HP Elitebook. Fémházas, Inteles gépek, megbízhatók, strapabírók, jó teljesítménnyel. Én már használtan vettem őket, úgy 5-6 éves modellek, teljeskörű windows 10 támogatottsággal, az Elitebook-hoz 2017.06.18.-án jött ki BIOS frissítés. Az eredeti akukkal üzemelnek, minimum 2 órát bírnak még, és bármi fillérekért van hozzájuk. Bővíthetők, javíthatóak, olcsók. Venne a fene Apple-t annyiért. Mondjuk lenovót se, hoznak olyat eleget javítani, annyit mondanék csak rájuk, hogy jézusom, mekkora hulladék lett az a márka, inkább egy Acer, vagy egy Medion az aldiból.

    A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

  • Pano

    addikt

    válasz Szellem. #50114 üzenetére

    Nem használok iPhone-t, pont a garancia miatt inkább eltáncoltam a dologtól. S szerintem nagyon jó döntést hoztam, legalábbis a másik dolog ami mellett inkább döntöttem ezt igazolja.

    (#50115) csicso82: Hmm, köszi az összesítést. Igazából csak így hirtelen olyan eszmefuttatásom volt, hogy mondjuk -az összefoglaló szerint- konkrét bitdefendert ahogy nézem senki nem használ az itteni "fő, napi szintű tagok közül", csak a motorját használó valami másik megoldását, de magával a szoftverrel kapcsolatban "állandó képviselet" itt nincsen (legalábbis nem emlékszem).

    (#50116) blattida: Igen, ettől "féltem" én is, de igazból az a helyzet, amit feljebb írtam csicso-nak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák