Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemkufar

    tag

    válasz Semplar #48981 üzenetére

    Üdv. szintén!

    Már volt "alaphelyzetbe visszaállítás" is a Chrome beállításokon belül, aztán meg az Iobit eltávolítóval is kidobtam ezt a böngészőt teljesen, majd fél óra múlva feltelepítettem újra a hivatalos oldaláról.
    Nem tudom, mi lehet a Chrome-n belül ez.

    A Facebook csak állít valamit. De nekem több regisztrált lapom is van... :) A sokból csak az az egy állítja, amit állít! Ám az is csupán a Chrome böngészőnél nem enged be, a Firefoxszal oda lépve simán bemegyek arra a lapomra is! Ezért nem hiszek nekik és nem töltök le víruskeresőt pont az ő kényszerítő "kérésükre".
    Végül is, elérem azt a regisztrációmat is. Csak bosszantó, hogy pont egy olyan megosztás után lett ez ott, amit ők "megjelöltek" az idővonalamon. (Mintha azt nem én tettem volna közzé, vagy mi. Ja, mert nekik - tudom - nagyon nem tetsző az ott...)

    - Közben ez az új (Zemana) víruskereső megint végzett és most azt állítja, hogy tiszta a gépem. :)
    Előtte az AdwCleaner pedig újra ott látja ezt a férget, amiről írtam. Most törlés, újraindítással - de én már kikapcsolok mára, mert 00:33 óra van már éppen...

    Majd visszanézek - holnap!
    Kösz, addig is!

    [ Szerkesztve ]

    Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

Új hozzászólás Aktív témák