Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz ƵøŁĭ #45331 üzenetére

    1: Azt hittem, hogy fiú vagy.
    2: Azt is hittem, hogy idősebb.
    ilyen az internet világa. ;]

    Tudod, reklám, promóció...dől a lé... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • ALFA

    senior tag

    válasz ƵøŁĭ #45331 üzenetére

    Panaszkodások voltak az illetékes fórumon rosszul funkcionáló reklámok ügyében és volt pár egyéb megoldási javaslat, így gondoltam, ti tesztek egy próbát újfajta céges reklámozásra. Ha nem reklám, akkor értelmetlen nyalizásnak tartom rendszeresen kinyalni egy cég fenekét, mert ahogy én látom a statisztikákat, illetve visszagondolva a múltbéli tapasztalataimra, a vírusirtó piac nem nagyon változott. Van pár nagyon jó megoldás, de ezek között nagyon kicsi a különbség és ráadásul időnként "előzgetik egymást", majd van egy középmezőny, amelyik követi őket és így is megél, és van a többi, amelyekről sejtelmem sincs, hogy miért éri meg nekik ott lenni, de biztos tudnak valamit.

    Azért, hogy kritika is legyen, nem ártana az összefoglalóba beírni, hogy számotokra csak a win létezik, pedig ha jól hallottam, már mac-re is megjelentek vírusok, trójaiakról és adathalászatról nem is beszélve. Én linux alól nézelődöm, egyenlőre nem látok problémát, de lehet, hogy nem ártana majd nekem is körbenézni, hátha voltak kóstolgatások a böngészőm táján, csak nem vettem észre.

    Amúgy érdekes volt, hogy egy poános módosítást kellett beírnom ahhoz, hogy jó páran elolvassák az összefoglalót. :U

    Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

Új hozzászólás Aktív témák