Keresés

Hirdetés

  • Elnéztük a mai dátumot

    ma Nem holnap, ma mutatkozik, pontosabban mutatkozott be a HTC U24 Pro, csak elnéztük (mármint én) egy nappal a dátumot.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Már elstartolt az AMD nyári játékpromóciója

    ph Ezúttal a Navi 32 XL és XT GPU-val szerelt videokártyákhoz kaphatunk két, tavaly megjelent programot, amiket egy négyes listából válogathatunk ki.

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz ƵøŁĭ #25882 üzenetére

    Ingyenes Comodo szuper, én is ajánlom, de mindig hozzáteszem, hogy utána olvasást igényel. Átlag user számára túl bonyolult lesz. Ha nem érti a kérdéseket, akkor rányom valamit, abból csak baj lesz. Viszont hozzáértő kezekben nagyon jó védelem. Ezért a Comodo nagyon jó, de nem mindenkinek. A rollback funkcióját pedig kíváncsian várom, mert még egyenlőre csak alfa fázisban van tudtommal. Viszont a webroot rollbackjéből hiányolom a felhasználói beállításokat, gyakorlatilag teljesen automata. Ez szuper az átlagos felhasználónak, de engem érdekelne, mit milyen szinten monitoroz, vagy jó lenne, ha éppen manuálisan tudnék monitoroztatni egyes dolgokat.

    A Webroot ellenszenved az a te dolgod, mindenkinek van személyes véleménye, de amikor ajánlasz, vagy ellenjavallasz valamit többször is, akkor jó lenne azért azt is írni, hogy miért.

    Amúgy aki Kasperskyt ajánl itt attól mindig falnak megyek, nem tudom hogy lehet nyugodt lelkiismerettel ajánlani olyan programot, amiról köztudott, hogy súlyos hibái vannak. Épp azért jönnek egy ilyen topicba az emberek, hogy ilyeneket elkerüljenek. Ezzel most egyébként nem rád céloztam, általánosságban írtam.

    [ Szerkesztve ]

  • dqdb

    nagyúr

    válasz ƵøŁĭ #25882 üzenetére

    F-Secure-ból van olyan megbízható forrás, ahol a V3 áraihoz hasonló szinten be lehet szerezni három gépes licencet belőle? Nem a TriProtect-re gondolok, ami három gépre telepítést enged meg, hanem olyanra, ahol egyszerre három gépen tudom használni (a védeni kívánt háromból egy számítógép garantáltan cserélve lesz egy éven belül).

    micafighter: Amúgy aki Kasperskyt ajánl itt attól mindig falnak megyek, nem tudom hogy lehet nyugodt lelkiismerettel ajánlani olyan programot, amiról köztudott, hogy súlyos hibái vannak.
    Az elmúlt 2 hónapban körbementem az ismertebb/ajánlottabb vírusirtók nagy részén, mert a Kasperskyből kezdett elegem lenni, és 7 év után nem akartam megújítani a licencet. Volt a tesztgépen BitDefender, Avast, AVG, Emsisoft, WSA, és jelenleg most ott tartok, ha nem sikerül nyomott áron F-Secure-t venni, akkor ismét 1 évre Kaspersky jön. Lehet valamiben sok hiba, ha azok olyanok, hogy együtt tudsz velük élni (részemről a KIS ilyen), és lehet valamiben egyetlen hiba, ami miatt használhatatlan lesz az egész (részemről az Avast ilyen, a médialejátszás közben mikroakadásokkal az őrületbe kergetett).

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • Dhampir

    félisten

    válasz ƵøŁĭ #25882 üzenetére

    Köszönöm Maestro! :R

    A Comodot régebben kipróbáltam, de alapos kavarást okozott a hálózati elérésnél (ha jól rémlik, saját proxyt használt), valami egyszerűbbre vágyom.

    A Bitdefender esélyes. Az AVG-re is gondoltam már.

    Az lenne a legfontosabb, hogy komolyabb fenyegetés esetén a védelem egyszerűen tájékoztasson. A NIS-nél a nem kártékonynak ismert webhely értelmetlen blokkolása kiakasztott.

    Érdekes, hogy amióta visszakapcsoltam az NIS Internetes védelmét, azóta egyszer blokkolta a honlapot , de újabb rákeresésre már nem blokkolja. Majdnem fél hónapja szívatott vele, már minden felugró ablak- és reklámblokkolót kikapcsoltam és több alternatív böngészőt is kipróbáltam, mígnem rájöttem, hogy a NIS nem engedte a honlap szerverének elérését.

  • soldi3r

    veterán

    válasz ƵøŁĭ #25882 üzenetére

    free IS verziobol is az avast/comodo paros ajanlott?

    E30 (oo=[][]=oo)

Új hozzászólás Aktív témák