Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz Black Plague #15177 üzenetére

    Nem tudom, miért nem szerepel pl. a Dr. Web a teszteken, de nem is igazán érdekel. Nem akar tagdíjat/tesztdíjat fizetni, gyengék az eredményei, ezért nem hagyja jóvá a megjelenést, stb.
    Ha kíváncsi vagy rá, azt tudom például, hogy anno AVC-n - a már elhalálozott - magyar irtót is tesztelték, de nem publikálták az eredményeit.
    (Egyébként az oktatási intézmények sztárja, a vállalati Symantec mellett kíváncsiságból egyszer régen lefuttattam a Dr. Web hordozható változatát, hát talált bizony jó pár dolgot...)

    Miért jöttök sokan állandóan azzal, hogy ez, meg az biztos lezsírozott teszt? Honnan tudjátok, konkrét bizonyíték van rá? - Ja, nem csak gyanús, mert...
    Ja, akkor nyilván pl. az ESET csak marketing vírusirtó a VB miatt, a CIS a Matousec miatt, a Bitdefender az összes teszt miatt. Na ne vicceljünk már...

    Miért baj az például, ha egy cég ügyesen reklámoz, ügyesen adja el - alapvetően jó a termékét?
    Mondjuk vegyük a Renault-t, aki elkezdett gyúrni a biztonságra, és sorba reklámozta anno az 5*-os tütüjeit, miközben a legtöbb gyártó még le volt maradva e téren. Bumm, jött szembe a kamion, hát bizony hiába az 5*. A gyártó lenne a hibás (aki soha nem jelentette ki, hogy tütüje a tanknál is erősebb, törhetetlen), vagy a hülye autós?

Új hozzászólás Aktív témák