Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UserX

    őstag

    Előre bocsátom, hogy nem vagyok sem kereskedelmi, sem marketinges szakember, csak a személyes véleményemet szeretném megosztani a ma tapasztalt trendekről.
    Mivel a Defender ennyire tarol a legális Windows 10-en, a többi gyártónak nincs más eszköze, mint plusz funkciókat (ki 'Tune Up-ot, ki VPN-t stb.) beépíteni. Abban bíznak, hogy a tudatos júzerek hajlandók ezért fizetni. Az azonban valóban visszataszító, hogy sokszor agresszíven nyomulnak az arcunkba. Ennek talán legjobb példája, hogy véletlenül bent hagyunk egy pipát és a termék hosszabbítására automatikusan leemelik a zs.-t a számláról. Igaz aki ezt teszi, a reklamációt követően visszaadja, de akkor is, nohát! Ok, ez a felhasználó felelőssége is...
    Azok, akik mókolt Win-t használnak, gondolom nem részesülhetnek (jogosan!) az égi mannából. Tudom, hogy itt tilos a warez, de ne dugjuk a fejünket a homokba, hiszen létező jelenségről van szó! Pár éve olvastam, hogy a 'keleti blokkban', de elsősorban Eugen birodalmában a legmagasabb az ilyen felhasználók száma. Ez gondolom azóta sem változott... :U
    Szerintetek ők a Defender sikerén felbuzdulva legalizálják a rendszerüket, mivel hosszabb távon kifizetődő?
    Vagy vesznek külső vírusirtót (ami szabad piacot jelent a gyártóknak) esetleg abból is törtet használnak (ami nagyon durva hiba!). Esetleg az ingyenesek között keresgélnek?
    Bocs a szómenésért, ennyi jutott eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák