Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz riki #4690 üzenetére

    a fényévekre kifejezés túl erős szerintem , még akkor is ha van a KIS-be sandbox amit egy átlag user be se kapcsol mert nem tesztelget csak a legfrissebb adatbázist szeretné. A KIS frissítése nyögvenyelős lomha stb . A norton impulzus frissítése sokkal felkészültebben tartja a rendszert . Nem egyszer és nem kétszer tapasztaltam a malware clean mx tesztelések során élesbe . A KIS adatbázisa úgy fél és 1 nappal le van maradva a norton-tól . Ha nem sandbox-ba indít a user elvérzik . A norton legalább szól hogy sorry de nem ismerem fel a fájlt se szignatúra se cloud fehérlista alapján ezért jobb ha nem indítasz rá . A kaspersky és társai ezt benyelik . Rendszerterhelésről már nem is beszélek . A kaspersky-t agyonreklámozzák hírességekkel mégis növekszik azoknak a száma akik azt mondják régen nem ilyen volt . A norton-nál ez pont fordított irányú egyre jobb lesz .( csak úgy reklámozzák mint a világ legkelendőbb antivírusát ) . Mondom ezt úgy hogy most vásároltam az ebay-n A KIS-hez 1 éves kulcsot . Kb 1 hétig volt a gépen és vettem A NIS-hez is egy kulcsot mert az előző már lejárt és mégis úgy döntöttem visszatérek hozzá

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák