Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • válasz TFSi #49955 üzenetére

    Ha szeretsz kipróbálni szoftvereket, akkor vagy használj virtuális gépet, ha meg éles gépen tesztelsz, akkor méretesebb visszaállítási pontot kell létrehozni Vista/W7 alatt (XP nem jó erre a célra), avagy pl Comodo Time Machine-t (10 másodperc visszaállítani a rendszert), vagy backup/restore progit.

    Az, hogy a Revo nem talál semmit, az sajnos nem jelent semmit, mert attól még tele marad szemetelve a registry. A revo-t is lehet ilyen célra használni, csak akkor ún. monitorozott telepítést kell használni(Revo-ban Hunter módnak nevezik azt hiszem). Ilyenkor elmentii a teljes registry-t, meg fájlstruktúrát és figyeli, hogy mik változnak. Ha így jársz el, akkor tényleg teljesen el lehet távolítani bármelyik progit, mintha fent sem lett volna, de mondom, éles gépen inkább Time Machine, lényegesen egyszerűbb. (Csak ha W7 x64-et használsz, és raid tömbök is vannak, akkor felejtsd el, Nálam egyszer csúf munkát végzett a CTM, raid tömb nélkül viszont kifogástalanul teszi a dolgát)

    Lakásfelújításban vagyunk(igaz már a vége felé járunk) így aztán nem sok időm van másra, plusz csúszunk is, májusra meg már vállaltam már melót, így a napi munka után meg kell csinálnom már a gépes dolgaimat is, ebből adódóan meg tényleg szinte semmi időm nincs, örülök ha ma is 1-ig be tudom fejezni, amit kell.

    Igazából hétvégén van kicsit több időm, akkor szabadulok rá a netre, így a kaspersky dolgait is akkor olvasom, szóval nem vagyok naprakész jelenleg, nem tudom, hogy mi lesz a végleges és az mikor is lesz.

    bajtokarpi
    max annyit tehetsz akkor, hogy ha felpakolod a 2012-t, akkor trial-ra aktiváld be, majd frissítsd és restart és csak ezt követően add meg az érvényes liszenszedet(ne a telepítéskor). Nem tudom, hogy segít-e, de hátha...
    (Ha eltávolítottad a 2011-et, akkor használd(de csak ha bátor vagy) a Wise Registry Cleaner Free-t. Ez akár több hibás bejegyzést is találhat, köztük a Kaspersky-ét is, hiába a Kavremoverrel lett eltávolítva. Ezt a takarítót viszont tényleg csak saját felelősségre használd, mert tényleg minden felesleges dolgot(legalábbis szerinte felesleges dolgot) kipucol)

    Na most "lépek", még van 15-.20 adóbevallás, amit meg kell csináljak, aztán bevágom a szundit...

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák