Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz zed01 #28912 üzenetére

    Én is ezt írtam... ;]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz zed01 #28912 üzenetére

    Hali!

    Nem konkrétan 78zolika HSZ-ában szereplő képhez kapcsolódva, a régi Vipre-nek lehet, hogy kevés fals-a volt, de a felismerése is a a bányászbéka alsó fertálya alatti volt.
    Az új Vipre-t nem lehet összehasonlítani a régebbivel, mivel drasztikusan javult a felismerése, azonban ehhez relatíve több/számosabb fals riasztás is társul. :K
    Korábban írtam, hogy kb olyan jelenleg, mint a régebbi Avira volt, magas detektálás, de több fals. Mindazonáltal a 4-es Vipre (én a Premiumot próbáltam ki 1 hétig) felnőtt a feladathoz, simán lehet ajánlani, nem úgy mint régen...

    Más
    A NOD32 ilyen visszás "eredményeit" az okozhatja, hogy különböző OS alatt más vagy egyáltalán nem megfelelő változatot használtok. Az első hivatalos W7-et támogató változat a 474-es volt, maga a gyártó írta le, hogy a korábbi változatokban a rootkit motor, nem teljesen jól muzsikál W7 alatt. Ezenkívül a 4.2-es változatokban is bekerültek olyan újítások, amik pl a 4.0.474-hez képest új vagy továbbfejlesztett védelmi megoldásokat tartalmaznak.

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák