Új hozzászólás Aktív témák

  • Trash69

    csendes tag

    Hali!
    Már lassan egy éve van egy Meizu E3 I Gb típusú mp3 lejátszom - nagyon tetszett, gyönyörű hangja volt, a nagy sebbheiser HD202 fülesem is gyönyörűen szólt vele. Azonban a megvétel után egy héttel tönkrement a gyári fülese, ezt készséggel kicserélték, de sajnos a számlát nem küldték vissza, amit fel kellett küldenem.Most egy nagyon durva hibája lett...Leolvadt az elemtartó fedél :Y Nem tudom hogy történt, órán ültem, ki volt kapcsolva a zsebemben, és azt éreztem hogy hirtelen nagyon forró lett. Előkaptam gyorsan, és az elemtartó fedél lejött róla és néztem, hogy meg volt olvadva az a rész ahol a műanyag és az érintkező találkozik. Olvastam iss valahol hogy lehet kapni elemtartó fedelet... Ha veszek egyet akkor rá tudom azt rakni?
    Másik hibája is előjött még régebben de nem foglakoztam vele mert annyira nem volt zavaró.
    Bármilyen fülest ha beledugok nem szól, csak ha a jack dugót elhúzom a mikrofon irányába.. Ez már nagyobb probléma amit nem tudok megoldani házilag. Szerencsére van még garancia, ezért azt szeretném kérdezni hogy hova küldjem fel, illetve hogy milyen telefonszámon érdeklődjek a garancia felől, ugyanis a papírjaiban az van hogy a jótálláshoz kell a számla, amit legutóbb nem küldtek vissza. Csak a jótállási jegy van meg. Az is elég?
    Köszönöm előre is a segítségeteket: Trash

Új hozzászólás Aktív témák