Hirdetés

Aktív témák

  • raczger

    őstag

    Hello!

    Nos azzal a céllal indítom a topikot, hogyha valaki szerencsétlenül jár, és meghackelik az oldalát, segíthessünk megtalálni neki a tettest, és a védekezésben is segíthessünk. Gondolom sok emberrel előfordult már, hogy megnézi az oldalát, és azt látja, hogy vagy 404-es hibaoldal, vagy pedig Hacked By... felirat.
    Szerencsére most nem én voltam az áldozat, hanem egy barátom, és el tudom képzelni milyen idegesítő.
    azért segítek neki megtalálni a tettest mert ez egy jó oldal, és szeretem látogatni stb...
    De nem ez a lényeg!
    Tehát segítsetek ha tudtok mert jó lenne az ilyeneket elkapni, akik ok nélkül hackelik meg az oldalakat.
    Tehát a meghackelt oldal: [link]
    Nos a google-n rákerestem erre a 'D3MON' nevezetú álneves egyénre és elég sok találatot kaptam. Mivel nem lehetek biztos hogy a hackelésnél használt, és az internetezéshez használt nick neve ugyanaz nem biztos hogy a pontos dolgokat tudtam meg róla.
    Tehát amit kihámoztam a google segítségével:
    17 éves, Szentendrei lakos, és szereti az FPS játékokat (Counter Strike, Quake3...)

    csak ezzel az a baj hogy nem valószínű, hogy helyes adatokat írtam le, és ezért kéne a segítség, vagy hátha valaki már kiderítette esetleg ki ez, vagy valaki ismerheti, bár kétlem hogy elmondaná ki az, de reméljük megszólal majd belőle a lelkiismeret.
    Nos kérem szépen a fórumozóktól a segítséget, hálás lennék érte! :R

    mod: jah a modiknak: ilyesféle topikot még nem találtam, és ez nem konkrétan a hackelésről szól. Remélem tetszik nektek is az ötlet

    [Szerkesztve]

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Aktív témák