Hirdetés

Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    Het vegen en is megtartottam 694t tesztemet egy epox lappal! Ebbol az derult ki, hogy marad a tusl2-c! Stabilitassal semi gond, de az via-s lassab egy kicsivel, es meg a tuning sem jott ossze! A gep elindul ,de a xp mar kapitulal rajta meg 10-MHz-es emelesnel is! Amugy alapfrekin a stabilitassal semmi gond!
    Az asus-rol jut eszembe! sajnos sem az 1.3-as sem a 1.4-es nem igazan indul nalam 133-on pedig mar 1.65-nel jarogattam, volt egy 1.7-es proba is de ott sem torten semmi, megprobalom 100-on 1.65-on elinditani, hog ugy indul-e! De az 1.3-as 1.5-korul meg stabil, jobban a virnyok miatt nem akartam huzni, a 1.4-es 1.6-on is kitonoen uzemel, mar alpfesz-en is! Ja amugy nem tuningbios, hanem a sima 1012-es van rajta!
    Amugy nagy poen, hogy az epoxban max 27-28-ot mer az alaplap/1.4 100-on 1.5V/! addig a asusban 28-41 /1.4 100-on 1.5V/ es 40-45-t /1.4@1.6 1.65V/! Na erre varjon vki gombot!!

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Aktív témák