Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz HSM #11481 üzenetére

    1. Kereső, és meglátod, de ha már legenda, legyen fórum-legenda :)
    2-3. Lehet, pedig új a gép, oprendszer, driverek (14.9 viszont lehet, hogy emiatt csinálja, majd a következő frissítésnél megint rápróbálok az alulfeszelésre)
    4. Az igaz, viszont ha egyik pillanatról a másikra kellene a teljesítmény? Nekem nem lenne kedvem turkálni a beállításokban, hogy ha az egyik játéknál akár egy integrált VGA is elég lenne, a másiknál pedig kéne a dVGA teljesítménye. User függő, aláírom.
    5. Azért, mert mint írtam, nálam csak rontott eddig az alulfeszelés.
    6. Ezt majd a végén, nem szemetelem ide.
    7. Szoktam használni, de nem értem, ha én tapasztalok valamit, akkor azt miért a keresőbe keressem ki, hogy igazándiból mit kéne tapasztalnom? Sarkítás: Ha nekem kitört egy fog a váltódobnak lévő egyik sebesség fogaskerekéből, akkor igazándiból nekem úgy kell működjön, mint annak, akit megkeresek és azt mondja, neki nincs vele semmi gondja?

    Ez a hozzászólásod végre kulturált emberhez méltó volt, köszönöm.

    6-ra visszatérve viszont:
    - Látszik, hogy fogalmad sincs az IC-k működéséről, így igen vicces, ahogy osztod az észt.
    - SZERINTED az teljesen rendben van, hogy teleírjuk baromsággal a topikot egy SZERINTEM jelző után.
    - Nemcsak az IC-k működéséhez nem értesz, de a 280X PowerTune működéséről sincs halvány lila gőzöd sem.
    - Mégcsak az sem gond, hogy a P=U*I egyenletet sem ismered, ami legrosszabb esetben gimnáziumi fizika, legyen.
    - ..elég nagy a szád ahhoz képest, hogy 32 hozzászólásod van az egész topikban, abból az utolsó 3-ban értelmes mondat nem volt a 280-asokról.
    - ..képtelen vagy a keresőt is használni, a google sem a barátod, de az ökörségeket ontod magadból
    - ..reagálni a marhaságaidra és a kamu vádaidra

    Büntető Törvénykönyv 179$: Rágalmazás
    Aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el

    HSM azt pedig szeretném még tudni, hogy hol írtam olyat, miszerint csak hsz-gyűjtés és trollkodás céljából vagy itt? Annyit írtam, hogy HA csak ezt tudod tenni, nem pedig azt, hogy csak ezt tudod tenni.

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák