Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • F7

    tag

    Sajnos én is megnéztem a filmet.
    Úgy gondoltam, M2 után csak lesz valami, csak van annyi eszük, hogy vmit összedobnak....

    Iszonyatos baromság a film.
    Nincs szükség ''matrixos belemagyarázásra'', egyszrűen ez a nagy nulla maga.

    Amikor TRinity meghalt....na ott fordultam a jobb oldalamra, kényelmesebb pozicíót keresve.

    Felhők fölé kiröppentek :)) )

    Nálam nem is a ''bakancsos'' beszólás volt az utolsó csepp, hanem amikor kiégette Neo szemét az ellen....jól vagyok, de neked kell vezetni a hajót....:))) hát ez mekkora igénytelen párbeszéd? Iszonyat

    ezt már csak úgy.... ha Neo megállította a robotokat az M2 ben, miért nem maradt ott megvédeni az embereket? Kiteszi a mancsát, és a robotok nyüszögve menekülnek, nem? Vagy nem? Ja..télleg,... nem...értem :)




    Fickó! Fekszessz!

  • F7

    tag

    Úgy vettem észre, hogy aki ''védi'' a mátrixot, minden esetben a Matrix 1 filmben történtekre, mondanivalójára hivatkozik.

    Aki most, mint én is a 3-at szídja, azért szídja mert egy kalap sz** a film, és sajnáljuk, hogy nem méltó a matrix névre..azaz mi is a matrix 1-et vesszük alapnak, tehát szinte ugyanazt mondja a két oldal.

    M3 ban az ehhez hasonló dolgok keltettek bennem szánalmat:

    megérkezik a hajó a dokkba, EMI bekapcs, gépeknek annyi. A fő hadvezér meg leb***ssza a hajó legénységét, mert az EMI vel nemcsak a robotokat, hanem saját fegyverzetüket is megsemmisítették, ezáltal a dokk védtelen maradt.

    1. ez így ebben a formában hülyeség, mert ha nem gyilkolja le a gépeket az EMI-vel, nem beszélgetnének arról, hogy miért segített a dokknak, hiszen kinyírnak mindenkit a robotok.

    2. a M2 nek úgy volt vége, hogy az a fickó, aki elárulta az embereket (smith..ugyebár) elsütötte az EMI-t...ÉPPEN ezért kellett morpheuséknak visszamenni a dokkba a hajóval segíteni.
    AZAZ, volt nekik EMI-jük, tehát ha a saját EMI-t sütik el ugyanúgy megbénítják a fegyverzetüket, mint ahogy a hajó EMI-je tette.....tehát a fővezér logikája több sebből vérzik.

    és hasonló ökörségek, baromságokkal megfűszerezve.

    törött kézzel nem lehet bakancsot kötni c. jelenet ..szánalmas. törött kézzel orrot túrni sem lehet rendesen...jó hogy nem ezt mondta ''trin'' ....

    Az alap dolog még mindig az, hogy az M1 végén Neo megállította a töltényeket. ''átírta'' a mátrixot, uralta a mátrixot...akkor mi a jó öregördögnek kell verekedni, miért nem tudja megállítani az ellenség kezét/lábát, miért kell iszonyet gyenge verekedéssel bohóckodni.
    Aki járt küzdősportra legalább 3-4 évig (tehát félkomolyan :) ) az láthatja, hogy NULLA verekedést mutattak.
    Tipikusan tele volt: ha így megrugod nem hogy nem érez semmit, hanem te esel el jelenetekkel.
    (sajnos az M1 is)







    Fickó! Fekszessz!

Aktív témák