Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz tildy #12 üzenetére

    Tulságosan földhöz ragadt vagy...vagy én vagyok tulságosan elrugaszkodott:) ha én unatkozom kitalálok magamnak egy külön vlágot és elvagyok... online játéknak irok fejlesztéseket (androidok lázadása, stb...) szoval mindigis bennem volt a szürekségtől való elrugaszkodás... lehet hogy ez a baj. sokmindent márhogy értékelek

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz tildy #12 üzenetére

    Szemfedélnyitó???

    Szemfedél mintha a halál után lenne aktuális (koporsó vagy vmilyen halotti lepel). Biztosan ezt akartad írni? :(((.

    Menjenek a tesók a fenébe az ilyen giccses jelenetekkel, amikor pl. Trinity kiszáll a vasútállomáson a metróból és ilyen szar romantikusfilm-jellegű lassított futással, hülye zene mellet odaroha Neohoz.
    Meg a hihetetlen szar párbeszédek: ''Remegő kézzel nem lehet bakancsot kötni''... Ekkora marhaságot.
    Ez a 2-3. rész csak a pénzről szólt, meg arról hogy ''nesze paraszt, egyé' akciót!''.

    SZÖRNYŰ!!!

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Aktív témák