Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DeluksZ

    csendes tag

    Ezt a topikot azoknak akik már látták, igy szegény kiváncsiskodok nem olvashatnak olyanokat amiket nem akarnak:P
    Először is felesleges sztem azon töprengeni milyena 3.. hisze ez a 3 rész alkot egy egységes egészet, egy külön világot, ami hihetetlenül magávalragado, fantasztikus, egyben realista ideologiákon nyugszik... mindenképpen életem egyik legmeghatározóbb része lett maga A MATRIX. Ha külön ezt a filmet kéne néznem... hát kijöttünk a mozibol haverommla és öcsémmel..és 5 percig nem is szoltunk egymáshoz. Csak bámultunk, tudatosult bennünk, hogy vége, hogy meghalt Neo, és Trinity, hogy béke van gépekkel, és hogy ennél fantasztikusabb, magávalragadobb alkotást még nam láttam az életben. Szinte irritált, hogy 40-50 éves mamák ültek előttem, akikről tudtam, hogy cska egy filmet néznek, nem pedig egy remekművet, egy iszonatos precizitással megalkotott univerzumot. hogy van képük beülni erre a ''filmre''... de az is lehet hogy én értékelem tűl, ennek ellenére vaami csodálatos vol, és kiváltság, hogy láthattam. Természetesen még kb 0x fogom megnézni... legyártok 1-2 elméletet, elemzem az egyes filozofiai utalásokat ( lásd ''nincs kanál'')
    Egy valami viszont érdekelne... most szerintetek mi van magával a generált valosággal. Mire értette a ''the architect'' hogy ''szabadon távozhatnak'' ... a fogva tartott elmékre? a programokra? ez az a rész ami nem teljesen tiszta...
    Jah és persze várom a hozzászolásaitokat...

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz kizo13 #2 üzenetére

    De csak ugy hogyan szabaditod fel a tudatodat? neonak is segitettek. Bár az Animátrixban van egy ehhez kapcsolodo rész, de azt még1x látnom kéne:P és miért nem irja nagybetűvel a DeluksZ-ot ???!!!

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz engusz #3 üzenetére

    Nem nagyon érzem végét az egésznek. Hiszena mátrix ugyanugy van, az épitő is (és tényleg nem találkoztak többet a Neoval:) Azt mondta a béke nem tart sokáig... vagyis lesz uj harc, és uj kiválasztott, de ez igy tök lehangolo:) És az Orákulum a végkifejlettet nem tudta, és osztotta az építészt hogy ő még azt sem tudja mit jelent a szó ''döntés'' ennek ellenére az építész udta, hogy nem találkoznak többet :) de nincs vége ennek igy ahogy van... mert mátrix még van... EZ IGY NEM JO :)

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz kizo13 #5 üzenetére

    furi is lenne, haa progik távozhatnának... elmegy a madarak mozgását irányito progi... megállnak a levegőbena madarak:) elmegy a szélért, a postaládák megjelenítéséért felelső progi:).. szal lol. Még azon gondolkodtam van e recycle bin :) szovala törlődött progik egy kukába kerülnek?:) az durva :)

    Deluksz

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz engusz #9 üzenetére

    Nem érzek nagy réseket a részek közt... nekem többnyire minden összeállt... br elég sok időm ráment:P nagyon remélem hogy lesz tovább, de ha olyan lesz mint a T3 vagyis ''kell a pénz, ugyis megnézik'' én gyilkolni fogok. szóval beállitanak 10 év mulva valami máttrix 4el ahol 1ik szereplő sem a régi.. hát én 100% nem fogom megnézni

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz kizo13 #11 üzenetére

    Ahhoz képest, hoyg egy program lánya volt igencsak átprogramozta az egész mátrixra kiterjedő ég megjelenitését... bár ezen az Orákulum nem lepődött meg annyira mint én... Viszont az tetszett hogy a kis, jelentéktelennek tűnő rangok mögött vana legtöbb hatalom

    Keymaker - öreg japó, aki mindent tud, mindent nyit, zár... látszolag egy senki de nélküle nincs ez ahol most tartanak (hol is tartanak most?:)
    Vasutas - Ő megmondta Neonak, hogy nem száll fel, és kész, Neo nem tudott mit csinlni.. az nagyon kemény volt:)
    Seraph - kedvenc tagom, mellesleg miatta eza képem. szintén egy védelmi program, egy nem izmos japán tag, aki csak egy lightes bunyoban letesztelte Neot és utánna beengedte az Orákulumhoz...
    merovingi - Ő is csak egy program mégis iszonatos hatalommal...

    ezek a dolgok tetszenek igazán. Azon változtattam volna, hogy a gépeknek a polipokon kivül más haderőt is csináltam volna... bár az ő taktikájuk Warcraftban sem lenne rossz :)

    Az a csatajelenet ami volt a PSZT-kkel (Páncélozott Személyi Tankok) nah annál jobban sztem sehol sem ábrázolták még a hazaszeretetet és ugy egyébként is... az eddig látott legtökéáletesebb csatajelenet volt szerintem

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz tildy #12 üzenetére

    Tulságosan földhöz ragadt vagy...vagy én vagyok tulságosan elrugaszkodott:) ha én unatkozom kitalálok magamnak egy külön vlágot és elvagyok... online játéknak irok fejlesztéseket (androidok lázadása, stb...) szoval mindigis bennem volt a szürekségtől való elrugaszkodás... lehet hogy ez a baj. sokmindent márhogy értékelek

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz kizo13 #19 üzenetére

    A kiscsaj áruló:) egyébként ők is csak emberek, amire ők nem gondolnak ara mi igen...csomo kérdést fel tudnánk tenni vacsovszkiéknak amie ők sem tudjáka választ :P

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    sztem lépek, holnap várlak titeket ujabb intellektuális beszélgetésekre :P jo8

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    Nem olvastam el az egész topikot, de nem is fogom, néhány észrevételre válaszolnék. Mitől lát vakon...mert kiválasztott...és tényleg ezen nincs mit megmagyarázni. A T2-ben vissza jönnek a jövőből...és? ez a lényege. A gyűrűk urában gandalf és sarumán csatájánál pörgetik egymást a levegőben varázslattal...Milyen varázslattal és hogyan? ezeket nem kell megmagyarázni...ez igy van. Ettől ilyen ő. A Mátrixnak és magának a felszabaditott tudatnak eza lényege. Az emberek elméje annyira behatárolt, hogy nekifut a mátrixban egy falnak, és nem jut át rajta...tudja azaz azt hisz, hogy ott van, pedig nincs...jön a golyo, eltalálja, mert nem tudja hogy nincs ott. Neo tudata fölszabadult...ő tudja hogy nincs ott a fal, tudja, hogy nincs ott a golyo, és ezt el is tudja magával hitetni...ez a lényeg (ez csomo további kérdést vet föl bennem:)

    Ahogy a flhők fölé emelkedik tényleg az egyik legjobb része a filmnek...nah annak van mondanivaloja. Ahogy sztem annak is, hogy ez volt a kiválasztott sorsa, mely beteljesült. Az életét adta a többi emberért, és fogva tartott tudatért, és ez nem rég esett le nekem is. Trinity azért mondta hogy ''semmi gond'' mert tudta hogy igy kellett lennie. Az egész film a ''sors'' köré épül, ez gndolom nem meglepő és ez a lényeg...trinity elvezette odáig Neot, hogy meghalhasson mindenkiért...onnantol nem volt rá szükség, és meg is halt.

    (még irok csak most el kell mennem)

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    Látom nem tudlak titeket meggyőzni, de nem is ez a célom, ahogy nektek sem. A kugfuzással talán azért szorakozik, mert egyszerűbb ez mint átprogramozni a mátrix azon részét, ami rátámadt...valamint ugy smith már a kettőben sem a mátrix része, ahogy a 3ban sem...őt nem tudja, csak legyőzni...azaz őt sem. csak ha bekebelezi smith, és mivel ugy a smithek ösze vannak kötve, hisz mindegyik másolat, ezért az egy megsemmisitésével megöli a többit is...ahogy az első végén tette akkor még scak 1 smithel. Viszont akkor ujra tudta magát élesztenia program, vagy más progi élesztette ujra, mert akkor még része volt az egésznek, és gondolom a forrásbol másolták le megint, vagy másolta le magát... ezt itt már nem tudja megtenni

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    Hali mindenkinek. Kisseb gépproblémákkal küzködtem, ezért nem látogattam a topikot..(és a fonalat is elvesztettem :) )
    Cooler javitva táp meg (remélem) most lesz javitva az elkövetkező 2 órán belül. Komoly kérdés: Milyen tápot érdemes vani ??!!! Foggalmam sincs a tápokrol... (inkább 350W, de 300 is okés)
    És milyen webcamet érdemes venni? ez kevésbé fontos, de nem nyitok emiatt külön topikot, pláne hogy szerintem van is:P
    Nah lépek...csáó

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz Bori #184 üzenetére

    Kellemest a hasznossal:P amugy megnyugtathatlak..ezen a gépen fut a mátrix:P

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    válasz Obi-1 #221 üzenetére

    Már 1-2x kifejtettem miért tetszett...pláne az elsó hozzászólásban

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

  • DeluksZ

    csendes tag

    Jolvan latom nem nekem kell eletben tartani a topikot:P tartjatok ti mgatok is..ennek orülok, bar hozzaszolni nem nagyon tudok...ugye tisztaztuk hogy allok a dologhoz...tt tenyleg a kritika ervenyesul..ami nem baj

    DeluksZ

    [B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

Aktív témák