Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FattyDove

    őstag

    válasz doooo #63 üzenetére

    Pénzbe kerül nekik, de rohadt sokat fejlődik* az arcfelismerés illetve a mozgáskövetés. Érted.. most tök jó, hogyha felismered a kínai tagokat fejről AI-vel, de mi az istent kezdesz az európaiakkal vagy a feketékkel? Egyfajta racial blindness-be (erre nincs magyar kifejezés) kerülne az AI más rasszok nélkül.

    Amúgy amit említesz azt én pár napja linkeltem egy (huawei) cikk alá, és a komcsi fanok leugattak, hogy kamu, meg csak a szerverről törölték, miközben a valóságban a telefonról :)) Hát ide jutottunk így 2022 végére az internet korában.. Egyesek a sárga kommunistákat imádják, akik koncentrációs táborokat tartanak fenn.

    * Amikor jópár éve Beijingben voltam a reptéren (átszállás), akkor addig be se tudtam lépni a reptérre, amíg nem volt retina és véna szkenner + ugye ujjlenyomat. Amikor az egyik terminálból mentem át a másikba busszal (a magyarok 48 órán át vízum mentesek a fővárosban), akkor teljesen véletlenül kaptam egy rendőrt (vagy valami ilyesmit) magam mellé a buszra, hogy nehogy ne a városban szálljak le (holott megtehettem volna). Plusz még "véletlenül" kivettek a sorból is (egyetlen fehér voltam) egy bomba tesztre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák