Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toomy

    senior tag

    Nekem 30 éves koromban kapták ki a manduláimat . Egy idős doki kuncsaftom javasolta hogy jobb ha nincs :K , valamint bíztatott hogy semmiség lesz az egész . Sajnos nem úgy volt .
    Első körben lidokainnal telefújta a torkomat egy műtős srác , majd 10-15 perc után jött a doki egy olyan injekciós tűvel , amekkorát én még életemben nem láttam addig . De nem is akarok többet .
    Ismét 10-15 perc után pedig egy kis ízelítőt kaptam milyen is lehet a pokolban . Körbevagdosta a doki ott fent :DDD , majd jött az ollóval való csavargatás és tépkedés .
    A baloldalinál még csak-csak elvoltam valahogy , de a jobb oldali egy kicsit ragaszkodóbb volt , valamint jobban éreztem az ott történteket :O Nem sok kellett hogy elájuljak , pedig nem vagyok egy nyeszlett figura :K
    Megvolt a műtét , jöttek hozzám a szüleim , majd a párom de csak inteni tudtam nekik hogy inkább menjenek , mert használhatatlan vagyok .
    Másnap reggel 7kor szinte kifordítottak az ágyból hogy mehetek , mert itt a következő turnus.
    2 hét után kezdtem jobban lenni . Addig szinte habzsoltam a cataflamokat . Summa-summárum engem nagyon megviselt , de legalább nem lesz már vele gondom :K

Új hozzászólás Aktív témák