Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bulony

    újonc

    Sziasztok!

    Gondoltam, én is gazdagítom a forumot egy-két tapasztalattal.
    26 éves 80 kilos srác vagyok (a 80 kilonál már csak a voltamot használhatom:).
    Junius 10-en volt a mutétem altatással. A mutet utan meglehetosen hamar magamnal voltam (talan 1-2 ora telhetett el). Semmi halucinacio. Figyeltem, amint egy infuzio belemcsepeg, aztan megprobaltam vegigaludni a napot. Ejjelre kaptam az elso fajdalomcsillapitokat cseppek formajaban. Faradt voltam, igy kisebb megszakitasokkal 36 orat aludtam. Csak nagy nehezsegek aran nyogtem ki par szot. Leggyakoriabbak: nővérke, fájdalomcsillapító, köszn.... és rogytam vissza az ágyba.
    Másnap kaptam kaját is, de szerencsere nem eroltették. A legfobb gondot a nyal lenyelese okozta. A fajdalomcsillapitocseppek bevetele kornyeken iszom a legtobbet - kb. 2 deci vizet. Ez naponta 3szor, plusz valami leves es meg egy pohar viz = 1 liter egy nap. Tudom ez nagyon keves, de tobb nem megy le. Minden nyeles = halál. A vizeletem néha narancssárga, néha piros. Mostanra teljesen kialudtam magam, es gyakran felkelek ejjelenkent is.
    Harmadik nap engedtek haza. Erdekes fajdalmakat ereztem a hasizomzatomban es a labaimon. Mindezt a gyors fogyasnak tulajdonitom. 3 nap = 3 kilo.
    A korhazbol valo 15 perces hazagyaloglas komoly izomlazat okozott. Egesz nap csak fekszem, es haromszor becseppezem/bedrogozom magam. A drog utan semminek sem erzem az izet. A kaja folott ulve olyan erzesem van, mintha egy hangya lennek. Tomenytelen mennyisegnek tunik az, ami maskor egy harapas volt.
    A tegnapi es mai 5. nap is ugyanilyen volt. Rohadtul faj drogok nelkul. Droggal meg nem erzem az izeket. 5 nap = 5 kilo. Anyam furt azzal kinoz, hogy egyek. A legfobb gond, amirol eddig nem surun irtatok, az oriasi, veget nem ero, suru nyaltermeles. Faj kikopni, faj lenyelni. Olyan nyulos, mint egy teli edzes utan. Ha lenyelem, 10 masodperc utan ujra tele van a szam. Az ejjelek a legrosszabbak. Arra kelek, hogy a fel arcom el van azva a kicsurgott mennyisegtol, es mar nincs hova fordulnom a parnamon, mert minden sarka nedves.
    Arra lennek kivancsi, hogy masok is talalkoztak-e ezzel a jelenseggel, es meddig fog meg ez tartani?

  • Bulony

    újonc

    Ma elmentem dokihoz. Holnap reggel lesz egy hete, hogy kiszedtek. Az eredmenyeket illetoleg rosszabra szamitottam: a seb gyogyul, csak eppen sokkal lassabban, mint a szokasos. Azt mondta a doki, ha nem akarok sokaig szenvedni, akkor naponta min.2 liter folyadek es rendszeres kajalas. Egy papirra irtam le neki mi a bajom, annyira nem megy a beszed. Azt is mondta, hogy csak beszeljek, mert azzal is tisztul a seb.
    Ma mar a folyadekot duplaztam, a kajat is jobban nyomtam, de meg minden egyes kajanyeles utan okolbe szorulnak a kezeim :W . Mar nagyon varom a veget. Jobban fogom ezentul becsulni a nagy főtt csülkös vagy kertiparti-gulyásos zabálásokat.

  • Bulony

    újonc

    Sziasztok!

    Egy hónappal ezelőtt, keddi napon szedtek ki a mandulaim. Anno irtam is a fajdalmaimrol, amik a kov. het szerdaig tartottak ki. A 8. napon kezdtem el kajazni (6 kilo fogyas utan), es csutortokon beszelni. A betegeskedesem alatt csak a fajdalommal tudtam torodni, es nem is gondoltam volna, hogy ket hettel a mutet utan mar reg minden a multe lesz. Amint rendbe jottem, meg is feletkeztem errol az oldalrol - csak akkor jartam fel, amikor valaszokat kerestem a kerdeseimre. Most egy honappal a mutet utan ujra eszembe jutott, es gondoltam egyszer meg felugrom, hogy biztassam a mutetre varakozokat ill. a szenvedoket, hogy az egesz procedura tulelheto. 8 nehez nap, de utana az egesz feledesbe merul. A szervezet csodas, a felepules gyorsasaga szinte hihetetlen. Az elmult ket hetben mar 600 kilometert tekertem, es a torkommal semmi baj. Szal kitartast, sokkal nehezebb dolgok varnak meg rank az eletben.

    Bulony

Új hozzászólás Aktív témák