Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lümi

    csendes tag

    Na visszatértem :) tegnap műtöttek helyi érzéstelenitésben. Nagyon be voltam tojva, de összeségébe véve nem volt olyan rossz a műtét, mint amire számitottam.
    Operáció előtt kaptam egy szurit a popimba, na az nagyon fájt, mivel abban egyszerre több anyag is volt /nyugtató+nyálcsillapitó/ ezért csipett kicsit. Utána betoltak a műtőbe, ott nagyon kedves volt mindenki, bátoritottak, látszott rajtuk, h abszolút segiteni akarnak.
    Utána befújtak lidokainnal a torkomba, az elsőt le kellett nyelni, a másodikat már nem. Ettől totál lezsibbadtam, mad mind a két oldalamra kaptam 3-3 szurit, jó nagy tűvel, de csak azért h beérjenek a torkomig. Ekkor feszitő érzést éreztem, majd elkezdték kivágnia mandulákat. A baloldali nem fájt, de a jobb oldaliba menet közben kellett kérnem még1 szurit, mert ott érzékenyebb volt. Amikor vágták a mandulákat, igazából csak egy nyomó érzést éreztem, viszont néha elkapott a hányinger a vértől, meg h turiznak a számban, ekkor köpnöm kellett, és utána jobb volt :)
    Az egész operáció 25 perc volt kb. Utána 2 óráig csorgatnom kellett a nyálam, nem szabadott nyelni. Amikro kiment a fájdalomcsillapitó iszonyúan fájt, főleg mikor innom is kellett :O aztán a vizben oldódó cataflam segitett és szépen végig aludtam az éjszakát.
    Ma reggel elengedtek, itthon már szépen reggeliztem, de egyelőre még nincs akkora nagy fájdalmam, mint amit mondtak többen. Remélem h nem is lesz és h nem vérzik be :F
    Puszpusz

Új hozzászólás Aktív témák