Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi68

    addikt

    válasz RootRulez #888 üzenetére

    Frissítem majd igen, bár már én is már a Handcentet használom...

    Egyébiránt, ha valakinek ilyen igénye van, hogy frissítsem egy adott programban a magyarítást nyugodtan írja le a program oldalán, azért van az ismertető utáni hozzászólási lehetőség.

    A múltkor pont néztem a statisztikát és csak nagyságrendileg a számok:

    Blog látogatottsága (IX.28): ~69000 (azaz hatvankilenc ezer) :C
    Hozzászólások száma: ~340 (azaz háromszáz negyven) :((

    Tehát mindössze ennyien vették a fáradtságot, hogy valamilyen megjegyzést fűzzenek hozzá.
    Félreértés ne essék, nem dicshimnuszokra vágyom, de azért néha kis lelkesítő érdeklődés, vélemény (akár bírálat is) nem ártana.
    Volt olyan fordítási/helyesírási hiba ami olyan szemet szúró volt, hogy majd hanyatt estem tőle pár hónappal később, mivel nem használtam az adott programot. Nem vette észre senki? Pedig letöltötték pár százan.

    A GoLauncher legutóbbi verzióját összesen ketten töltötték le (egyik TRob volt valószínű:) ). Nincs ezzel gond, de nem ismerem a felhasználói igényeket, azért is lenne jó a visszajelzés...

    Ezzel a kis "panaszkodással" csak azt szeretném kifejezni, hogy a több száz órai éjszakai, hétvégi önkéntes és önzetlen munkával csak annyi megbecsülés jár amennyi a felhasználói visszajelzésekből átjön mentálisan.

    Még annyit, hogy nem csak a magam munkájára gondolok természetesen mindazon kollégákéra is akik még itt és esetleg más fórumokon önzetlenül közzéteszik munkájuk eredményét.

    Tehát kedves felhasználók!
    Lelkesítsétek őket (minket) kicsit jobban, hogy még sokáig legyen kedvük értetek ténykedni, nektek segíteni! :K

    ui. Bocs a hétfő reggeli kicsit szentimentális kirohanásért, de már rég kikívánkozott belőlem

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák