Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volex

    csendes tag

    válasz TRob1 #1355 üzenetére

    Köszi, de gondolom így meg nem lesz magyar.
    Azért jó, mert sokszor éjszakás műszak után keresnek, és beszélek félkómásan, másnap meg nem emlékszem mit beszéltem meg.

  • k850

    addikt

    válasz TRob1 #1355 üzenetére

    " divat, hogy mindenki fel akarja venni a beszélgetéseket. Azért arra kiváncsi lennék, hogy a "felvevők" közül hányan tájékoztatják a másik felet... anélkül meg gusztustalan is (ha csak normál beszélgetésekről van szó, és nem épp vmi leleplezésről ), és ha jól tudom, törvénysértő is (az biztos, hogy felhasználni nem lehet).

    A régebbi típusú készülékekben alapból benne volt ez a hívás felvétel, vagy is, amit én használtam Sony Ericsson készüléket az mind tudta.
    Maga a beszélgetés rögzítése nem törvénysértő, mert, akkor a készülékeket nem is engednék forgalmazni. Maga a beszélgetés közzététele az már aggályos, késsel is lehet bajt okozni, még sem tilos a használata.
    Szerintem túl van lihegve a dolog, nincs ebből semmi gond, ha intelligensen használják.
    A modernkor vívmányaival könnyen lehet manipulálni a médiatartalmakat, de sok hasznos lehetőség is rejtőzik benne.
    Nem kell meggondolatlanul össze-vissza telefonálgatni, akkor nem lesz semmi gond.
    Véleményem szerint a videó felvétellel sokkal több kompromittáló dolgot lehet elkövetni. Mégsem tiltakozik senki ellene!
    :K

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák