Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fonixportal

    újonc

    Sziasztok a helyzet a következő kész vagyok a játék magyarításával de azért akadhat benne szöveg hiba mert mikor lefordítottam és el kezzdtem tesztelni összevissza helyeken voltak a szövegek az tartott sokáig helyre pakolgatni de még így is csak kb 98%-os lett mivel vannak benne olyan szöveg részek amik nekem nem jöttek ki a játék végigjátszása során na mminddegy lényeg hogy a V for Vampire (Nem modos).apk kipróbálható teljessen kész ez a lenov oldaláról letöltött verzió. Most jön a lényeg amelyik viszont módos V for Vampire (Modos).apk ebben ha akár 1 szót mis átírok már nem engedi vissza építeni az apk easy tool amivel a normálisat simán engedte. Az lenne a kérésem hogy a zip-be amit csináltam ott a normálisból a strings_en.txt és ennek a tartalma teljessen megegyezik a módosban levőével de ezt a magyarított fájlt ha valaki tudja legyenszíves betenni a mődos verzióba ha megoldható remélem sikerül valakinek és megosztja velem-velünk ha sikerül?! Mé egy apróság Szeretnék valahogy megtanulni ilyesmi játékokat módosítani gyorsan tanulok amint látszik ennek a project-nek is csak tegnap áltam neki és már sikerült is megcsinálnom remélem a módosítást is ilyen hamar meg tudom tanulni ehhez tudna valaki érdemleges segítséget nyújtani? Csomagomat innen letölthetitek https://mega.nz/file/tMAXxaCD#XT4LBBRF0Vs3eog1Wb8KKmjIPcbhc0lmwDaJ8oGvjZc

Új hozzászólás Aktív témák