Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz Balazs_ #1401 üzenetére

    1. Nem.
    2. Szerintem talán a monogreen stompy vagy a monored aggro az ami "olcsó" és jó lehet valamire. De inkább olyan decket nézzél amivel szeretsz játszani.
    3. Szerintem draftra.

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

  • erasmus4

    csendes tag

    válasz Balazs_ #1401 üzenetére

    Szia, nem mert ezek planeswalker deckek elég gyenge lapok vannak benne ráadásul a planeswalker amit ad az nem ugyan a mint amit packokból lehet bontani, ezeket a lapokat szinte sose használják komolyabb deckekben.
    Most sajnos nagyon drágák a deckek (értsd tele vannak rare/mythiccel) (A legújabb set nagyon erős volt mythic fronton).
    Újoncként igazából összedobsz valami egyszerű aggrot kék fehér flyer (ebbe nem is nagyon kell rare), azzal el lehet menni gold-ig simán, a legtöbben úgyis csak odáig mennek, mert ott már rengeteg kész/félkész meta deck jönn szembe amivel ált. nem tudnak játszni, de a powerlvl megnyeri nekik sokszor.
    Amit csinálnék a helyedben ha most kezdeném a nézz ki egy decket ami tetszik, goldból vegyél olyan packokat, amiből eshet olyan lap ami kell a kinézett deckhez, nem tudom mennyi gemet ad a welcome bundle, de azt érdemes bezsebelni, mert jó értéket kapsz vissza, rengeteg pack ami számodra sokat ér.
    Ha van elég wildcardod csináld meg a decket, és kezdj el constructed event-et játszani 500 gold 5 win után garantált rare icr-t kapsz, de ha nicns meg az 5 win akkor 3 uncomon ami ritkán upgradelődik és ha nem is vagy túl jó hosszú távon minimális ráköltéssel elég sok lapot össze tudsz szedni.
    És innentől kell eldöntened, hogy mi fontosabb számodra lehetőleg full kollekció, vagy hogy azt a pár decket amivel akarsz játszani, le tudd craftolni wildcardból, akkor marad a packnyitogatás. Egyébként meg draftolás, fentebb írtam is hogy miért éri meg, de ez preferenciafüggő.

Új hozzászólás Aktív témák