Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz g@bo #368 üzenetére

    a versenyszférában is kivágnak az utcára mint a rongyot, ha úgy alakul, te hol élsz?
    Az, hogy én hol élek és anyám hol él az két külön kérdés, én bármikor találok munkát Ő nem vagy szerinted ez így van jól?

    orbán 30k embert rúgna vagy rúg ki a közszférából, spórolás cimén
    Nyilvánvalóan így teremt munkahelyeket. De lehet csak felfogás kérdése és a kirúgás is lehet új munkahely.

    fordfairlane:
    A hiányt is te fizeted az adódból, ugyanis a nyugdíjrendszerből hiányzik az a 8%,
    Miért hiányzik? Én nagyon jól tudom, hogy ezt a hiányt én fizetem meg - mindenhol 2x-en is -, holnap bejelithetik, hogy 1 éven keresztül nem kapsz fizetést, mert hiány van. Ír és mond, hogy ezt miért ne tennék meg?
    A kérdésem az lenne, hogy milyen haszna van ennek, azon kívül, hogy légből kapott hitegetéseket kell megfinanszíroznom megint. Mint írtam én ennél önzőbb vagyok, hogy higgyek a mikulásban.

    De kérlek olvasd már el még 1x a mondatomat, mert ha Neked tényleg mind1, hogy kevesebb lesz a fizetésed, akkor bár én is rendelkeznék olyan fizuval.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák