Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz kapcs-ford #59 üzenetére

    A mac.. (ahogy éppen az ibookom aljáról olvasom) idézem: ''Designed by Apple in California Assembled in China''
    Szal nem egészen Tajvani..
    A garancia meg elég egyszerű dolog. Az apple termékciklusait ha megfigyeled általában fél évente termék frissítés van. Nem éri meg fenntartani meg több gyártósort.. bar igy is a garancián tuli szervizelés miatt még mindíg gyártanak pl 1. gen-es ipodot.. pl..
    Nekem nincs pénzem... PC-hez eléggé értek és PONTOSAN EZÉRT váltottam mac-re.
    280e-ért kapsz egy olyan laptopot amin rajta van az összes fontos software. Sokkal stabilabb megbízhatobb a rendszer, nem kell vírusirtóra és egyéb hülyeségekre pénzt és erőforrást pazarolni.

    Az meg hogy az innen onnan összelopott x86-os tiger fut... ne viccelj mar :) Te eletedben nem lattal meg akkor mac-en mukodo osx-t!

    Jut eszembe.. dzsunka pc-t lehet összeraksz jobbat. De könyörgöm a minőség... nézz meg egy hp,dell,nec gépet ami hasonló paraméterekkel bír mint egy mac... egy árban vannak hanem drágábbak. És mit kapsz rá? Windows-t... hurrá.

    1-ébként jelenlegi piacon pl nincs is azonos árban olyan teljesítményű gép mint pl a powermac quad..

    Üdv

  • Xero

    nagyúr

    válasz kapcs-ford #62 üzenetére

    Azért ibook és pb között nincs akkora különbség.. pl számomra a 12-es pb csak a kijelző meg a superdrive miatt vonzó de nekem nem ért meg ekkora árat..
    Házilag mondjuk hdd tényleg nem bővíthető de beviszed a márkaszervizbe az uj winyodat meg a gépet és cserélik is kifele neked. Tehat nem vészes.
    Az intel proci meg egyértelmű döntés. IBM nem tudta megoldani a G5-ös procik implementálását a mobil gépekbe szoval lépni kellett. En spec örülök neki mert ahogy elnéztem a roadmapet elég korrekt mobil intelek lesznek. Engem végül is hidegen hagy mi van a gépben ha az szép és osx fut rajta :)

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák