Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • super!!!

    csendes tag

    hello.nagyonnn meg vagyok elégedve a Z 906 os fenegyerekkel.én is csináltam rajta egy egy kis tuningot(Az egymással szemközti falak egyikét bevontam szintetikus gyapjúval de nem a teljes feluletet hemoprénnel extrém ragasztottam fel+az 5 drb szatelit hangsugárzoba is tettem valamennyit a gyapjúbol+a mélyládárol levettem a kis gumitalpakat és helyette raktam oda olcsobb professzionális hangfal gumitalpakat kb 3,5-4 cm kor alakúakat+van den hul hangszorokábel+audioqest digi koax+philips blu ray)-így mégegyszer nagyonnn jo hangminoséget préselek ki a cuccbol!!! a régebbi philips házimozimat ami 500 watt digitális ő is + hozzá 70 wattos aktív koda mélynyomo.ez 2 drb mélynyomo így!NA EZT MAGYARáNNN SZARRRááá VERI HANGEROBEN éS MéLYHANGBANNNN DE OTT úGY Fúúú de itt nem a mély hangerejére értem henem a basszus mélységére!!!de sajna van egy rossz tulajdonsága a mélyládának az a CSőHANG nagy hangeron !!!na ez a régi philips házimozinál sem hivétel+a koda is ide tartozik.ez jobban akkor jon elo ha pl a filmek alatt csak mély hangok vannak és az 5 szatelit éppen alszik,ha beindulnak akkor már elnyomják vagy nem is tudom hogy írjam.zenénél nem igazán feltuno.nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel de engem zavar.de én már hallottam nagyonnn drága mélynyomobol is nagy hangeron csohangot (((ez van...(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák