Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz L1ZRRR #329 üzenetére

    Na, zajlanak a dolgok. Hívtam a Logitech-et is és Botond vette fel...baz ilyen nincs. :) De erről majd később..

    Szóval ugye az a gond, hogy egy hét alatt kétszer ment le egyes töltöttségűre, tehát zabálta az energiát, miközben "akár 30 napig" is bírnia kéne. Kipróbáltam egy saját, ugyanakkora NiMH akkuval...azt is ugyanúgy. Megjegyzem, hogy semmi extrára nincs használva, játékra se és egy ismerősnek ugyanilyen van, az övé több, mint három hetet bír több használattal. Szóval nem tiszta az egérrel vmi.
    Elküldtem a fixitnek és írtam nekik tegnap, hogy mivel a hiba olyan, hogy három nap alatt nem derülhetett ki, ezért szeretném ha egy újra cserélnék majd. Erre ma visszaír a csaj, hogy ő 19-e óta használja az egeret és egy töltöttségjelző aludt el csak, így ha nem merül le hirtelen két nap alatt, akkor visszaküldik. Én meg visszaírtam neki, hogy bakker 2 nap alatt háromból egy elaludt, az azt jelenti,hogy 2 nap alatt 30%-ot merül, így a gyár által megadott elméleti érték felét sem húzza, miről beszélünk?

    Közben felhívtam most a Logitech-et hirtelen, Botond vette fel és kérem, tök normális volt. Elmondtam neki a sztorit, mondta, hogy hát igen, igazat ad nekem és azt kéri, hogy várjam meg a fixit hivatalos válaszát,hogy végül kicserélik-e vagy sem és ha nem akkor hívjam fel őket újra és akkor kitalálunk valamit, hogy mindenképp elégedett legyek.

    Szóval itt tartunk most egy k.rva 20 rugós egérrel. :W

    Ja, azt el se mondtam,hogy egy csütörtöki napon regisztráltam be az egeret, hétfőre vártam a futárt, de közben a páromnak közbe jött valami, így hétvégén átírtam a címet a munkahelyemre és emailen jeleztem a fixitnek, akik hétfő reggel írták,hogy oké rendben, de még adjam meg az rma számot. Megadtam. Délben hív a futár, hogy otthon van nálunk, jött az egérért. Kössz a k.rva rugalmasságot... :W Szerencsére melóhelyre is gls jár, így megoldottuk.

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák