Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz szőröscica #251903 üzenetére

    Hát DCből jó lenne, ha maxolni tudná a 3x16A-t, de ez van, nálunk telephelyen 3x32A-s töltő van kiépítve, túléljük. :D Niro egyébként is kicsit szürke ló volt, pedig anno, még az előző verzió szerintem kiemelkedő volt a beltér és kényelem tekintetében pl. egy leafhez képest. De sose lett annyira népszerű, talán mert elég buta feje volt vagy nem tudom. Az új már vagányabb, főleg az R8 beütéssel és amikor 13 misi egy Zoé, akkor az induló ára tényleg baráti. Már ha tudják tartani. Bmwvel miért hasonlítod? Ilyen kategóriájú nekik nem is tudom, hogy van e, méretben talán x1, de az meg 22 mFtfölött indul, a niro meg 16 mFtről startol. Tesla is 22 mFt+ az induló, gyakorlatban 1-2 kormányinfó és 25mFt.

    Reálisan nézve én se tennék rá, hogy a niro nyer, ahogy az avenger se, de nekem tetszik az a jeepes külső, amit kapott. Ha realitást nézzük, meg a szokásokat, akkor valószínűleg a buzz lesz. De mivel ez egy játék, marad az avenger. ;] :D

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák