Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz TheProb #22681 üzenetére

    vezérlés azonnal. hacsak nem lelkiismeretes cimbitől van az autó, tök mindegy mit mondanak.... csere. azzal kell nyitni.
    szíj, görgők, szimering ganitúra, vízpumpa, váltóolaj, motorolaj, fékfolyadék, hűtővíz, összes szűrő... ezeket én tuti cserélném. de ez alap, minden autónál meg kell csinálni. nem számolhatod bele az olyan plusz költségekbe, mint az autó alvázvédelme, stb.
    dobot csak gyárit, ha egy vagyon, akkor pedig utángyártottat, kimondottan ehhez a típushoz, de semmiképp sem sport dobot, meg ilyen szarokat. ki fognak állítani a zsaruk, és el fogják venni a forgalmit. az idióta repedtfazék hangtól nem lesz se jobb, se gyorsabb az autód! ez az autó amúgy sem az a kategória. a tuningot is felejtsd el.
    hogy mindez mennyi? passz. nem tudom, mennyi ehhez a komplett vezérlés. de mindennel biztos szép summa lesz. ez van. szerintem alapból egy 200ezret mindig számolni kell, ha használt autót vesz az ember.
    de majd kitalálod, neked mennyire fontos az alvázvédelem. ha pár év múlva megszabadulsz az autótól, akkor nem biztos, hogy foglalkozni kell vele. beszéld át a szerelőddel.

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák