Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    válasz Core2duo6600 #3682 üzenetére

    Sziasztok a háló kártyát felismerte de,induláskor legalább 20percet molyol még elindul kivártam ;] közbe ilyeneket ir ki:martin source 255:255:255:255: from 213.16.85.84, on dev ethh0
    11 header:ff:ff:ff:ff:ff:FF:00:0d:d9:01:a7:2e:08:00
    nem tudom hogyan kénne elinditani a internet kapcsolatot mert én panteles vagyok és nekem nem kell jelszot beirni hanem a modemet beköttötem és ment az internet itt meg kéri a jelszót.Nem tudom,hogy most DSL vagy Eternet hálozatott jelöljem be.Adig tököltem vele még elindult és ment 5 percet pont fel tudtam frissíteni a firefoxot utána megszünt a kapcsolat.Utána a tálcán aszt muttata,hogy aktiv az internet de mégsem volt az.Mert a firefoxal nem tudtam semilyen honlapot elérni.Amugy nekem szimpi a linux csak mindig van benne egy kis tűske mert a tv ártyámal egyböl betudtam álitani a csatornákat de hangja nincsen másnak van és megy a dvd plyar,3D ablak csak az a fránya internet kapcsolat.Ha valakinek van valailyen 5lete szivesen veszem.A hangkártyám audigy 4 és itt mit kellene álitani,hogy a tv-nek legyen hangja.

Új hozzászólás Aktív témák