Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wesker24

    senior tag

    válasz nonsen5e #316 üzenetére

    HOLY MOTHER OF GOD !!! :Y :Y

    What Do we Now ? WTF ?

    Csak az olvassa el aki végigvitte a Life is Strange Episode 4-et !

    Emlékeztek mit mondott Jefferson a Life is Strange Episode 1-ben amikor épp hogy csak elkezdődött a játék, amikor Max felébredt a rémálomból és csinált volna magáról egy Selfie-t.

    Seriously though, I could frame any one of you, in a "DARK" corner and "CAPTURE" you in a moment of "Desperation"

    HOLY SHIT ! ez nem lehet véletlen pontosan ugyanez történt az Episode-4-ben is, Dark Room CHECK, Capture, CHECK, Desperation CHECK. Azt gondoltam hogy Nathan is sáros ebben az ügyben de azt sose gondoltam volna hogy Jefferson lenne a fő EVIL ? Vagy csak Jefferson is Nathan faterjának dolgozik.

    Amúgy arra lennék kíváncsi mi van akkor ha Jefferson--t függesztik fel az Episode 2 végén ? Mert az Episode 4-böl kiderült hogy Nathan is és legfőképpen Jefferson sáros ebben az ügyben.

    Az Episode 4-ben az alternatív univerzumban ti hogyan döntöttetek ? amikor Chloe megkér arra hogy vessünk véget a szenvedéseinek és adagoljuk túl a gyógyszerét ?

    Én akármennyire is önzőnek hangzik megtagadtam a kérését nem lettem volna képes megölni, mert titokban bíztam abban, hogy valahogy mégis csak meg lehet menteni Chloe-t és nem muszáj megölni öt.

    És igazam lett mivel megtagadtam Chloe kérését lehetőségem volt visszamenni hogy helyre hozzak mindent, vissza mentem megint amikor gyerek volt Max és Chloe de most Max hagyta hogy William elmenjen és az Original Timeline helyre állt, és Chloe ott volt a jelenben élt és virult.

    Aztán itt van az Episode 4 első EXTRA BONUS jelenete ami csak akkor elérhető ha megmentettük Kate-t az Episode 2 végén, mivel Chloe és Max meglátogatja Kate-t a kórházban, sőt Kate felajánlja a segítségét hogy segít lebuktatni Nathan-t és amikor a Boy Dormban vagyunk akkor már Kate küldi is az SMS-t hogy Nathan szobaszáma a 111-es.

    Itt ugye lehet választani hogy amikor Warren elkezdi ütlegeleni Nathant akkor közbe avatkozzunk vagy ne ?

    Én leállítottam Warren-t hogy hagyja abba de akkor nálam ott volt Max Chloe és Warren és persze Nathan is a földön kiütve :DDD.

    Aztán jött a neheze amikor Frank-el találkoztunk komolyan I HATE THIS GAME vazee nekem sikerült ugy elintézni a dolgokat hogy senkinek se esett baja, mindenki megúszta, Frank is a kutyája is meg mi is . :D

    Aztán jött ugye a puzzle feladványos rész hát itt elég sokat eltököltem vele mire sikerült összerakni öket.
    Sikerült egyáltalán valakinek megfejteni Nathan PIN kódját ? Én szándékosan elrontottam 3x-szor és a PUK- kóddal oldottam fel Nathan telefonját. :D

    Miután minden nyom egy elhagyatott farmra vezetett, Chloe és Max együtt mentek oda ahol Chloe vezette a kocsit amikor oda értünk, Chloe és Max felfedezte a titkos bunkert amihez szintén egy 3 jegyű kód kellett mivel nem találtam sehol se a kódot ezért kiszámoltam az összes lehetséges variációt és végig próbáltam az összes kódot amit lehetett miután sikerült Chloe és Max bement a Dark Roomba.

    Max és Chloe némi kutakodás után megtalálta azt a szekrényt ami teli volt mappákkal a lányok neveivel ami ugye az Episode 2 végén volt, és itt végre választ kapunk a legfontosabb kérdésre mi is történt Rachel Amber-rel, ugyanis Rachel aktájából kiderült, hogy elfogták, megkötözték, bedrogozták, és sajnos a fotók szerint Rachel drog túladagolásban halt meg. :O

    Aztán ott volt Kate aktája amiben Kate-t is bedrogozták ugye Nathan volt az elfogták, megkötözték, és lefotózták öt is szerencsére Kate öntudatlan volt és nem tudta milyen borzalmas dolgokat tesznek vele.

    A következő VICTORIA aktája volt ami még üres volt szóval Victoria lesz a következő áldozat.

    Miután megtudtuk mi történt Rachel-el a Dark Room-ot elhagyva jön az Episode 4 második EXTRA BONUS jelenete amikor Chloe és Max a Junkyardhoz sietnek ezerrel ahol sajnos megtalálják Rachel sírját a kedvenc helyükön ahol Chloe elkezdi ásni ezerrel. és megtalálják Rachel holtestét. Komolyan az a jelenet annyira hogy megható hogy én nem vagyok egy érzelgős fajta de ott nálam is eltört a mécses. :O

    És amit észrevettem még hogy az Episode 2-ben a Ghost Doe pontosan ott állt ahol szegény Rachel volt eltemetve az Episode 4-ben. :Y És amikor megtalálták Rachel holtesttét akkor a Ghost Doe eltünt.

    Aztán eljött a Party ideje ahol ugye sikerült bejutnuk a VIP szekcióba mert az Episode 2 végén beszélünk Courtney-val vagy az Episode 3-ban az uszodában felirjuk a nevünket a listára.

    Ugye itt megint lehetőségünk volt segíteni Alyssának az úszó medence előtt amikor figyelmeztettük és nem esett bele a vizbe, komolyan mondom Alyssának már 4x-szer segítettünk vajon milyen szerepe lesz a Final Episode-ban.

    Miután bejutottunk a VIP részlegbe megtaláltuk Victoriát is komolyan te tényleg nem figyelmeztetted Victoriát a DARK ROOM-ra ? :Y hogy ö lesz a következő, olvastad egyáltalán az aktákat a Dark Room-ban ?

    Szerencsére én figyelmeztettem Victoriát hogy Nathan különösen veszélyes és persze hitt is nekem mert az Episode 1-ben barátságos voltam vele, és megígérte hogy vigyázni fog magára, persze a végeredmény nem volt meglepő Victoria nyert, ami azt jelenti hogy Victoria nagyon nagy bajban van ha tényleg Jefferson áll az egész mögött, de szerencsére én szoltam neki Nathanről ki tudja mi lesz.

    És ami ezután jött az volt az igazán nagy WTF ? Komolyan még az üdítőmet és kiköptem a monitorra :DDD valaki elkábitotta Nathant és fejbe lötte szegény Chloe-t aki holtan esett össze, :O :O és amikor Max meglátta hogy Jefferson volt az na akkor köptem ki az üdítőmet a monitorra , Holy Mother of God ! :Y

    És az előzetes az 5 Episode-röl akit gondolom elfogtak az Max volt az de kinél volt az injekciós tű ? Jefferson vagy Nathan apja ? Ha jól olvastam akkor az Episode 5 az szeptember végén vagy október elején jön.

    [ Szerkesztve ]

    I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

Új hozzászólás Aktív témák