Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Gicz #34390 üzenetére

    Már mondtam párszor, hogy nem az a célom, hogy neked bizonyítsak, hogy számomra miért megfelelő az lcd, hiszen annyira közömbös számomra, hogy te mit gondolsz, hogy el sem tudod képzelni.
    Ha ezt nem vagy képes felfogni és cserébe csak személyeskedéseket vagy képes írni, akkor szerintem inkább "költözz" át másik topicba, ahol az okoskodásodat jobban fogadják!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Tékozló

    tag

    válasz Gicz #34390 üzenetére

    Én is sötétben nézek filmet, és ezt le is írtam már neked (is), hogy miért választottam mégis LCD-t.
    Mert családi mindenes tv és tv adást nézhet rajta rajtam kívül bárki a családból, olyanok is, akik után (de senki után sem) nem lenne kedvem a ghostok miatt még pluszba járatni a tv-t. Ezen kívül Youtube-ról mennek filmek, előadások, rajzfilmek, valamint monitornak is van használva. Nálam még fogyasztásra is sokkal jobb az LCD, mert átlagban megnézve a fogyasztást 35 W a fogyasztása (47LA690S). Ez a fogyasztás azért elég bagatell és örömteli, hogy kevesebbet fogyaszt, mint a 23"-os nem LED-es LCD monitorom miközben 4-szer akkora a tv képernyője területben.
    Emiatt persze nem fogom kicserélni a monitort LED-esre, de igenis megnézem, hogy amit veszek az mennyibe kerül, mennyi lesz a fenntartása, mire fogom használni, megér-e annyi felárat, stb., stb.
    Ja, a fogyasztás meg úgy jön ki, hogy tv-t ECO max.-on nézünk, meg előadásokat a Youtube-ról, ekkor 25W-ot fogyaszt. 2D-s filmeknél meg ECO közepesen megy 40-45W-os fogyasztással. 3D-ben meg 60W körül fogyaszt ECO minimumon.

  • huncutka1029

    addikt

    válasz Gicz #34390 üzenetére

    Azért banyek, mert nem veszünk külön tévét nappalra, és estére!
    Ez a Topic AZ LG LED LCD tévékről, és a velük szerzett tapasztalatokról szól, nem pedig a Plazma jobb vagy rosszabb témáról.
    Azt legalább értékelem, hogy OFF-ba teszed a nem témába vágó HSz-eidet.
    De ez a semmitmondó adok-kapok, "nem úgy gondolom, de azért..."
    Tényleg kiveri a biztosítékot.
    lassan már nálam is.
    Ha nagyon szétoffoljátok a topicot, azzal csak megnehezítitek azok dolgát, akik érdemi választ keresnek a konkrét kérdéseikre.

    Ja és ha valamelyik moderátort is magadra haragítod, még ki is dob a fórumról.
    akkor viszont nem fogsz tudni segíteni azokban a kérdésekben sem, amiben igazán otthon vagy.

    :N

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák