Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrmaffia18

    csendes tag

    Üdv már kétségbe vagyok esve ezért is írok minden forumra hol az LG KU990es témával foglalkoznak.Szerintem mindenki nagyot fog nézni a problémámon :DSzóval a telcsim Angliából való el lett víve teloshoz s meg lett csinálva minden viszont az O2-ős téma, üdvözlő képernyő stb... megmaradt ami idegesitő volt egy időn belül főleg hogy a főképernyön eg kis iconba mindig ott lebegett az O2... feltettem új témákat s ekko vettem észre egy valamilyen swf kiterjesztésű filet is amiben szerepelt az O2 szöveg is ezért kitörőltem :P itt kezdődtek a problémák. innentől kezdve mikor bekapcsolom a telot bejön az üdvözlő képernyő viszont semmi több (nincs menü) bekapcsol a billentyűzár s kész ki lehet oldani s ha megnyomom a hívás gombot bejön a hivó lista hogy kiket hívtam kik hívtak stb.. ha megnyomom a kamerát az is bejön vagy ha épp kapok smst az is meg tudom nézni. Viszont amint megpróbálok okoskodni hogy elérjem a menüt azt már nem tölti be ergo nincs menüm mióta kitöröltem azt a nyomorult filet :S így aztán semmit sem tudok csinálni a telefonon. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.
    Lehetőleg az emailemre várom a segítségeket mert sajna nem tudom minden nap nézni a fórumokat ahova éppen leírtam a gondomat erre az email cimemre várom válszokat: lgabika@citromail.hu elöre is köszönöm sziasztok!!!!!!!!!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák