Hirdetés

Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz sonar #17 üzenetére

    Nem akarom dícsérni a windowst, egyszerűen nem érdemli meg, de azért nem olyan szar az...
    Éljen a Linux... ja csak nekem ne kelljen vele a kelleténél többet szívnom.
    mert van vele elég szívás ebben biztos lehetsz (igen használtam már linuxot, van jó oldala is, pl azt használnám most is, ha nem ingyen lenne a winXP)
    Aztán ottvan a software támogatás.: rengeteg dolog van, amit megírnak Winre, de nem írnak meg Linuxra.
    A stabilitáról azért nekem nincs ilyen végletes véleményem. a Win 9x ek tényleg viccesek ezen a téren, plána ha jól megpakolod őket...
    De én (nem vagyok guru a témában) nem tartom valószínűnek, hogy akármelyik Linux stabilabb lenne egy jól összerakott win2K-nál azonos játékszabályok mellett.
    Ne egy Linux mailservert hasonlítsunk már össze egy windosws játék-és wilmnéző meg aktuálisan megjelent warezcucckipróbáló (felrakok és leszedek naponta 10 progit) géphez... Mindkettő platform ugyanazt a feladatot lássa el, ha már összehasonlítjuk őket... Telepíts fel a linuxodra is ugyanannyi illesztőprogramot meg vezérlőket, amik lehetőleg közvetlenül kezelik a hardvert és szarul vannak megírva... Meglatjuk mennyire lesz stabil az a linux. Egyébként szerintem nagy pozitívum, hogy (legalábbis én mikor ténylegesen használtam is) nem nagyon találkoztam Linuxos vírussal... (bár root jog nélkül mit tudna csinálni, ha egyáltalán van ilyen?)

Aktív témák