Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    Azért ez a Kit-Kat eléggé próbál leszabályozni dolgokat.Minden külső eszközön tiltja például a fájlkezelést.Érdekes módon,ha USB-vel rádugom a PC-re,ott elfogadja a törlést,és látszólag le is törli.De ahogy újra visszalépek a tabletbe,mégis ugyanúgy ott vannak a fájlok a helyükön.Vicces.Az egyetlen mód a fájlkezelésre,ha kiveszem az SD kártyát,és a PC-n rendet vágok rajta.Szerencsére van egy 32 gb-os SD-m,azt nem kell naponta kiszednem.Mert a kártyafedő műanyag pöcökben nem látom az időtállóságot.
    Az is érdekes,ha bedugom a fülhallgatót,egyből rám szól a Kit-Kat,hogy vegyek vissza a hangerőből.Ha még inkább ráadom,tovább nyaggat.Ezeket gondolom egy root eltüntetné,de egyik sem vészes.

    Az akkuja elég erős.Nem battery save,hanem normál módban nyúztam.5 óra 20 perc után,15 %-nál váltott pirosra az akku kijelzője.A wi-fi végig be volt kapcsolva,másoltam is vele fájlokat a PC-ről,egy 1,2 Gb-os .mkv úgy 9 percig tartott neki.Lehúztam a Playről a FIFA 14-et(1,3 Gb),és azzal is bénáztam fél órát.Újabb fél órán át zenét(net rádió) küldtem Bluetooth-ról a soundbar-ra.A többi időben folyamatosan 720p,1080p videókat néztem,sajátot,és a Youtube-ról.(A képminőség továbbra is lenyűgöz.)Még letesztelem akku kímélő módban is,de elégedett vagyok az üzemidővel is.
    (A TVGO pedig nálam minden további nélkül működik)
    1.
    2.
    TVGO 1.
    TVGO 2.

Új hozzászólás Aktív témák