Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #35090688

    törölt tag

    válasz nemeth989 #5360 üzenetére

    Nekem az a tapasztalatom és az álláspontom, hogy egy játék jobban néz ki ("valóságosabb") magas felbontáson, de alacsonyabb részletességgel, mint fordítva (főleg, ha még egy kis vonalsimítást is rátesz az ember). A régebbi játékoknál pedig már csak a magas felbontás nyújthat egy kis plusz élményt a korábbi végigjátszásodhoz képest, mert a képminőséget már egész egyszerűen nem lehet feljebb venni. Így vagyok pl. a modern warfare 1-2-vel. (Persze ez nem vonatkozik az olyan nagyon régi játékokra, amelyek még nem ismerik a nagy felbontást, mint Heroes 1-4, Starcraft első része, stb. Én még ezeket is előveszem néha.

    De a Windows használata is sokkal kényelmesebb full HD-n, mint a korábbi gépemen, ami ha jól emlékszem, 1366x768-as volt. A korábbi gépen voltak olyan programok, amik szó szerint lelógtak a képernyőről, és nem lehetett kisebbre venni az ablakot, így volt a progi kitalálva.

    Én most is full HD-set vennék, bár bevallom, esténként már majd' megvakulok a kicsi betűktől. A videokártyáknak meg fel kell nőni a feladathoz. :D

    Ennek ellenére teljesen megértem azokat, akik inkább a kisebb felbontás mellett döntenek, nyilván azért, hogy ne veszítsenek teljesítményt. Lásd az 5213-as bejegyzésemet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák