Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oceanus

    tag

    válasz taboros #5352 üzenetére

    HAt nem tudom en szeretem az SLI-t a gepben, nekem emg bajom nem volt vele. a Microstuttering sajna idegesito viszont tudom azt, hogy ez a gep gpu es szerintem cpu ugyileg is evekre gep marad, nem fogok fel-1 ev mulva szentsegelni ha egy ujabb FPS-t akarok jatszani hogy a loveselnel beakad a gyatra GPU miatt. Ok nem egy alienware/Razor stb, de szerintem ar/ertek aranyban verhetetlen es a minosege is megfelelo. A tapipadja szerintem kozel sem olyan borzalmas mint sokan mondjak, teny h lehetne jobb, de azert valahol meg kellett fogni a centeket. A tapipad pont aldozatul esett. szerintem az emberek nagy resze ugyis egerrelhasznalja a tapipad csak masodlagos hasznalatu. De mondom en is szoktam hasznalni szerintem jo.

    Ami vicces az a hardveres kiepites, de most mar en is azon az allasponton vagyok hogy annak ellenere hogy 755m-el vettem es az is van rairva de a valosagban csak 750m van benne, hogy szinte semmi kulonbseg nincs igy halal mindegy melyikkel veszed.

    A RAM kerdesre en azt tudom mondani, hogy pont tegnap nezegettem a Lenovo UK weboldalan es ott a ketfele konfig kozul az egyik DDR3L a masik meg sima DDR3-al szerelt szoval nyugodt lehetsz szerintem :)) Raadasul az SLI-s van sima rammal szerelve: [link]

    Ember tervez, Isten perverz!

Új hozzászólás Aktív témák