Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antilhu

    tag

    Sziasztok!

    A héten elsőször használtam a gépem (N200 0769-B8G) prezentáció adására... Korábban instaláltam a lenovós prezentation directort ami fent volt az oldalon. A tepasztalaton az volt hogy nem hogy segített volna inkább hátráltatott. Mert az Fn+F7 lenyomásával nem váltott a beállított megjelenítési módok között. Leginkább semmit nem csinált. Hosszú tökölés után végülis uninstalláltam ezt a present. Dir-t és videókártya beállításoknál tudtam kiküldeni a jelet. Nem tudtok véletlenül olyan presentation directort ami újabb mint a lenovo-n lévő 2007 május akármi és használható a gépemmel?

    Másik megfigyelésem, hogy a kivetített kép zöldes árnyalatú volt, ilyenkor azt hol kell állítani, módosítani?

    Harmadik: a monitor csatlakozóra tettem a projektort és azt tapasztaltam, hogy a gépem monitorcsatlakozója egy kicsit mozgatható a bedugott, csavarozott monitor kábellel. Tehát a bedugott kábelt megfogva tudtam mozgatni fel és le egy kicsit és kattogó zajt is adott. lehet h csak a 2 port tartó csavar (amibe bemegy a monitorkábel csavarjai is) azok nincsenek eléggé meghúzva? Tapasztalt már vki ilyet?

    Várom a segítségetek: Antilhu

Új hozzászólás Aktív témák