Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    válasz bog9 #1834 üzenetére

    Köszönöm a bizalmadat, de én vista-t még nem telepítettem rá, nem tudom a driver-szükségletét.
    XP telepítésében tudok segíteni:
    1. XP telepítés
    2. hálózati kártya driver telepítés (ezt korábban, más géppel le kell tölteni a netről)
    3. internet beállítás
    4. Lenovo Care, System Update és .Net Framework 2.0 programok letöltése.
    5. telepíteni a következő sorrendben kell: .NET - Care - System Update

    Ekkor megjelenik az asztalon a Lenovo Care narancssárga ikonja, amin a system update-ra kell menni. Ez leszedi és fel is telepíti az összes driver-t és programot, ami van hozzá. Az összes fülön be kell pipálni az összes letöltést. Kb. 2-3 óra egy normális ADSL-en.

    Két dolgot érdemes véleményem szerint kihagyni, mert nálam gondot okoztak:
    1. ThinkVantage Access Connections (WLAN kapcsolati problémákat okozott)
    2. BIOS update (nem biztos, hogy újabb és jó verziót szed le)
    Ezekről le kell venni a pipát az update indítása előtt.

    A webkamera XP alatt minden driver vagy beállítás nélkül megy, a sajátgépben is megnyitható, szabványos videoeszköz.

    Az ujjlenyomat szkennerhez driver kell, amit leszed az update. Azt viszont be kell állítani, mielőtt használatba veszed. Előszöris ujjlenyomat mintákat kell felvenni, majd a programban engedélyezni, hogy a loginba beépüljön. Ha minden sikerült, akkor windows induláskor, amikor a jelszavadat kell megadni, megjelenik a fingerprint ikonja, és várja, hogy azonosítsd magad.

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák