Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feckow

    csendes tag

    Hi!

    Pár hete vettem meg az N200-as notebookom. Írok róla pár sort!

    Főbb paraméterei Core 5250, 160 GB SATA, GeForce go 7300, 1+1 GB RAM, WSXGA.

    Szóval minőségre nagyon jó, megfordult már pár laptop a kezemben, de ennyi pénzért, ilyen minőséget sehol sem láttam. Fujitsu, Acer meg hasonló szutykokat el lehet felejteni mellette. Kijelzője nagyon COOL. Képminőségre MACBOOK szinten vagy afelett van. Nagyon hasznos a Touchpad scroll funkciója mindkét irányban, bár ez nincsen rajta feltüntetve. A billentyűzet alatti műanyagokon sajnos gyorsan meglátszanak a zsírfoltok. Jól működik az újlenyomat olvasó, kitűnö a billentyűzet, bár az enyém sajnos nem magyar. Kijelző könnyen nyitható, ez azért is fontos mert nem feszülnek az eltörésre hajlamos műanyagok. Zárása kicsit nehézkes.Lehet csak egyéni hiba, de nekem a bővítőkártya helyére adott műanyag sem illeszkedik rendesen, fél centire kiáll a gép oldalából. Gyárilag Vistával szerelt, amin 3,5-ös élményindexet kapott. 2008-as PC Wizard általános Bencmarkján 2258 pontot ért el. Xp alatt elég gyors, lenovo oldaláról mindent könnyen le lehet tölteni hozzá.
    Aksija átlagos használat mellett (msn, net, torrent(WIFIvel), zene egyszerre) majdnem két órát kibír, szerencsére aksi nélkül is elindul, ezért aki asztali helyett használja, nyugodtan kímélheti az akksiját. Webkamerája átlagos.

    Remélem segítettem valakinek, sztem nagyon éri az árát!!!!

Új hozzászólás Aktív témák