Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz sulaco79 #10544 üzenetére

    nem 100%-osan 45-50 , de te átlagot irtál 80-85fok-ra
    nekme is hasonlo 100%-.osan de az normális ha terheled a proci-t nem lesz kisseb,
    de gondoltam az átlag az nema tz jelenti hoyg kihajtom belöle a maixmumot is , mert azt szerintem max terhelésnke hivjuk és igen amx alalt nekem is eléri amit neked, az normális, másik mivel ugp nincs benen igy a sima igp-vel meg irtad hogy nem játékra fogod használni, nem hiszem , hogy az éltben elérsz vele 100%-osa terhelé-st is , normál használattal, ergo ebböl következik, hogy nem fog neked 60foknál több lenni , mert enm hajtod ki, ne teszteket nézeges, indits el egy aida-t agy valami-t ami kirija a höfokot és ved alapul , hoyg mire fogod használni filmezés akor ucunkei nézmeg ott menyi ir , netezés ott is , de nem fogod kihajtani ugp-nél kül azt a procesor-t , csak tesztelö progikal. ha konvertálás video akor emg kell a ugp is ott kihajtanád , de mivel nincs ugp a laposodban igy nem, de én kapásbol, nem értem miért nem az i7-es változatt veted a pentium helyet árban nem lennél sokkal többe, és nem kéne most össze visza pakolásznod a dolgoakt sem.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák