Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GingR

    friss újonc

    Sziasztok!
    A segítségetek szeretném kérni, nem látom át az adatokat.
    Levegőtisztitót szeretnék, de nem értek hozzá.
    Lakás: sok a por, egy kutya, allergiás vk, babát tervezünk, szőnyeg jelenleg nincs, belmagasság 2,3m, 70m²-ből a nagyszoba 25m²
    Videken élünk, elég jó levegő van, de rendszeres takarítás mellett is okoz kellemetlenséget a műtrágya szaga, a magas pollen, por...
    Érdemes-e az egész lakásban szűrni a levegőt vagy inkább csak a szobákban külön, ahol vagyunk?
    Néztem készülékeket: Zeptert, air wolf, nikken... nem nagyon érzem az hasznosság különbségét a gépek közt.
    Negatív ionos, ózonos, uv, másfajta szűrők...? Mit jó, ha tud? Árban mi az, amit érdemes belőni a hosszabb üzemeltetésnél éves szinten (szűrőcsere, élettartam, karbantartás...)? A készülék hangja megszokható-e? Az órát nem bírjuk, de egy légkondi nem zavar.
    Használt gép új szűrővel mennyire érdemes elgondolás?
    Köszi, ha segítesz! :)

  • GingR

    friss újonc

    Köszi a válaszokat.
    Mennyit érdemes szánni rá? Úgy értem, hogy olcsóbb/ drágább készülékek közt van-e akkora különbség, mint az árukban(igaz még ez se tiszta, hogy mettől meddig olcsóbb vagy drágabb)? Hétköznapi szinten kihasznált-e a tudáskülönbség? Melyik kategória az, aminek már olcsó húsnak híg a leve?
    Legtöbbeteknek xiaomi van, ahogy visszaolvastam. Hiányoltok vmit belőle?
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák